کد خبر : 80037
/ 10:49
رمضانعلی فیضی

سپیده فجر

این انقلاب مرهون رهبری خمینی کبیر و جانفشانی زنان و مردانی است که با خون خود، نقشه آزادگی از بندگی ملت را ترسیم نمودند که زیباترین تصاویر است و به همه آزادی‌خواهان جهان، راه رسیدن به آزادگی را نشان دادند.

سپیده فجر

نفس گرم کدامین عیسی، بر تن مرده‌ تاریخ دمید؟ ید بیضای کدامین موسی، نور از دیدۀ‌ هامان بربود؟ عقل را از سر فرعون بپراند؟ عشق و اخلاص کدام ابراهیم، آب برآتش نمرود بریخت؟ قدرت قدس کدامین جبریل، مشت حق بر دهن باطل زد؟ همت و صبر کدامین ایوب، در شتابان دل خلق افتاد؟ آن کدام آذر بود؟ آن کدام آتش برخاسته از سینه‌ خاکستر بود، که چنین غوغا کرد؟ که چنین محشر بی‌سابقه‌ای بر پا کرد؟
پاسخ در روح‌ا... است که توانست این اعجاز را بنماید و امام آمد و قطره‌ها را بهم پیوست تا اقیانوس ملت به وجود آید و تاریخ را در کف مستضعفان مؤمن قرارداد و غرور ابرقدرت‌ها را درهم شکست و شکوه شهادت را نمایان ساخت و ترسیمی از راه بزرگ عشق ارائه کرد. بنابراین این انقلاب مرهون رهبری خمینی کبیر و جانفشانی زنان و مردانی است که با خون خود، نقشه آزادگی از بندگی ملت را ترسیم نمودند که زیباترین تصاویر است و به همه آزادی‌خواهان جهان، راه رسیدن به آزادگی را نشان دادند. دهه فجر آیینه‌ای است که انعکاس دهنده نور خورشید اسلام به جهان است . اما خوب است هر از چندگاهی کتاب خاطرات انقلاب را ورق بزنیم و درس‌های آن را سر لوحه خود قرار دهیم. این خاطرات نشان می‌دهد که همواره مشیت الهی، نعمت همدلی را به ما ارزانی داشت تا کشتی انقلاب در بوران حوادث و نا‌مهربانی‌های بیگانگان همواره در مسیر ثابت خود باقی بماند.
امیدوارم نسل جدید و نواندیش انقلاب قدر این نعمت را بداند که قطعا بهتر از ما خواهند دانست. امروز به شکرانه‌ توفیق و به پاس حق‌شناسی و به آیین قدردانی از بارگاه الهی، درخشش زیبای ستاره‌ درخشان، مهتاب تابان و خورشید فروزان ایران، رهبر کبیر و فقید انقلاب و ظهور و بروز استقلال و آزادی که نوید بخش سپیده فجر و دیدار یار است را سپاس می‌داریم و فرصت را غنیمت شمرده این ایام را خدمت همه آزادی‌خواهان جهان به ‌خصوص خانواده‌های خون و ایثار تبریک و یاد پیر سفر کرده و لاله‌های سرخ‌گونش را در قلب‌های‌مان سبز نگه می‌داریم.
رمضانعلی فیضی 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی