• خانه
  • حوادث
  • دستگیری سرشاخه‌های فعالیت‌های هرمی در مشهد
کد خبر : 80255
/ 17:04

دستگیری سرشاخه‌های فعالیت‌های هرمی در مشهد

رئیس پلیس آگاهی خراسان ‌رضوی از دستگیری سرشاخه‌های شبکه فعالیت‌های هرمی در مشهد خبر داد.

دستگیری سرشاخه‌های فعالیت‌های هرمی در مشهد

سهیل دیبا- شهرآراآنلاین، سرهنگ حمید رزمخواه گفت: در پی کسب اطلاعاتی مبنی‌بر اینکه افرادی با حضور در منزلی مسکونی واقع در محدوده جاده قدیم قوچان با فعالیت‌های غیرمجاز اینترنتی و تحت عناوین شرکت‌های هرمی در‌صدد عضو‌یابی هستند پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع تیمی زبده از کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی مأمور رسیدگی به این پرونده شد و پس از چند روز کار گسترده پلیسی و تأیید فعالیت مجرمانه این افراد، هماهنگی‌های لازم با مقام قضایی برای بازرسی از محل صورت گرفت.
رزمخواه گفت: کارآگاهان پس از کنترل و مراقبت‌های نامحسوس، زمانی که سرشاخه‌های این شبکه در محل حضور داشتند، به طور ضربتی، منزل مسکونی را بازرسی کردند.
وی ادامه داد: در این عملیات، ١٠‌ متهم را که اهل استان‌های مازندران و تهران بودند در حین آموزش و انجام فعالیت شرکت هرمی دستگیر و در بازرسی از محل فعالیت آنان، تعداد بسیار زیادی مجله‌، جزوه و کتاب مرتبط با فعالیت‌های مجرمانه هرمی به همراه تجهیزات رایانه همراه کشف کردند.
رئیس پلیس آگاهی خراسان‌ رضوی خاطرنشان کرد: متهمان به مراجع قضایی معرفی شدند و تحقیقات درباره این پرونده همچنان ادامه دارد.

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی