• خانه
  • ورزشی
  • عنایتی: شاهرگم هم برود، در لیگ برتر می‌مانیم
کد خبر : 80307
/ 12:55

عنایتی: شاهرگم هم برود، در لیگ برتر می‌مانیم

سرمربی مشهدی تیم سیاه جامگان پس از دیدار این تیم برابر پیکان از سمت خود استعفا داد.

عنایتی: شاهرگم هم برود، در لیگ برتر می‌مانیم

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ورزش 3، سرمربی مشکلی پوشان می گوید از سمت خود استعفا داد تا شاید بدشناسی ها دست از سر این تیم بردارد.
رضا عنایتی در این باره به "ورزش سه" گفت: ما واقعا در این مدت بدشناس بودیم و به گواه بسیاری از کارشناسان بازی های خوبی انجام دادیم. شما همین بازی روز گذشته ما برابر پیکان را ببینید، بیش از 7 موقعیت صد در صد گل داشتیم و پیکان حتی نیمه زمین هم جلو نیامد؛ ولی با چند اشتباه بچه گانه گل دریافت کردیم.
او در مورد استعفایش هم گفت: در هر بازی بیش از 5 موقعیت صد در صد گل را از دست می دهیم و من هم استعفا دادم تا شاید بدشناسی ها دست از سر تیم بردارد و سرمربی جدید بتواند کاری کند که مهاجمان بتوانند از موقعیت هایشان استفاده کنند. 
سرمربی مشکی پوشان در مورد عدم استفاده از مهاجم گرجستانی تیمش هم گفت: ما مهاجم گرجستانی را گرفتیم که بتواند مشکلات گلزنی را حل کند؛ اما او هم 2 روز مانده به بازی با پیکان گفت که پایش درد می کند و نمی تواند بازی کند. این هم از شانس من است و امیدوارم برای سرمربی جدید این اتفاق ها نیفتد.
عنایتی در پاسخ به این سوال که آیا هیئت مدیره با استعفای او موافقت کرده است یا نه هم گفت: من اصلا حرفی با آنها نزده ام و نمی دانم آیا با استعفایم موافقت شده است یا نه. مدیران تیم دارند از جیبشان هزینه می کنند و حق دارند از این نتایج ناراحت باشند و من هم استعفا دادم تا دست آنها باز باشد.
سرمربی سیاه جامگان در پایان در مورد ادامه کارش گفت: من استعفا دادم؛ ولی اگر بمانم شاهرگم هم برود، مشکی پوشان را حفظ می کنم. به هرحال بدشناسی هم حدی دارد و یک روز تمام می شود. ما در نیم فصل دوم جزو 8 تیم اول هستیم و به خاطر امتیازهایی که اول فصل از دست دادیم در قعر جدول هستیم. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی