• خانه
  • خراسان رضوی
  • ممنوعیت عکاسی در پارک‌های شهر مشهد با جشنواره عکس پاییزی برداشته شد
کد خبر : 80320
/ 20:14
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد:

ممنوعیت عکاسی در پارک‌های شهر مشهد با جشنواره عکس پاییزی برداشته شد

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: قبلا عکاسی در پارک‌های سطح شهر مشهد ممنوع بود که این ممنوعیت با برگزاری جشنواره «عکس پاییزی» برداشته شد.

ممنوعیت عکاسی در پارک‌های شهر مشهد با جشنواره عکس پاییزی برداشته شد

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، احسان اصولی در آیین تجلیل از برگزیدگان جشنواره «عکس پاییزی» که در تالار شهر مشهد برگزار شد، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ما با شعار محوری استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی شکل گرفت و با مشارکت مردم به پیروزی رسید و یکی از صحنه‌هایی که حضور مردم توسط آن به نمایش گذاشته می‌شد، عکس و عکاسی بود.

وی افزود: این انقلاب بدون حضور مردم شکل نمی‌گرفت و پایدار نمی‌ماند. در اردیبهشت 96 نیز جلوه حضور مردم باعث حضور یک شهردار هنردوست در شهر مشهد شد تا این جشنواره برگزار شود که همه اینها مرهون حضور شما در انتخابات اردیبهشت ماه بود.

اصولی خاطرنشان کرد: قبلا در پارک‌های سطح شهر مشهد حتی اجازه عکس گرفتن به مردم نمی‌دادند که به یک‌باره همه مردم در جشنواره‌ای اجازه عکاسی در پارک‌ها را یافتند و این بواسطه حضور شما مردم در صحنه بوده است و ما خود را خادم و مدیون شما می‌دانیم. باید بدانیم برای حفظ این فضا چاره‌ای جز مشارکت هر چه بیشتر در شهر نداریم.

رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس بیان کرد: از هنرمندان تقاضا دارم همچنان در حوزه فرهنگی مدیریت شهری مشارکت کرده و دست نیاز ما را به گرمی بفشارند تا فضای ایجاد شده را ادامه دهیم و روزهای بهتری را در پایتخت فرهنگی جهان اسلام داشته باشیم. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی