• خانه
  • حوادث
  • مسدودسازی جاده نیشابور به مشهد بدلیل واژگونی تانکر حامل بنزین
کد خبر : 80345
/ 11:35

مسدودسازی جاده نیشابور به مشهد بدلیل واژگونی تانکر حامل بنزین

در اثر واژگون شدن یک تانکر حامل بنزین در حاشیه اتوبان نیشابور - مشهد این مسیر مسدود شد و رانندگان از مسیر انحرافی جاده فیلخانه طی مسیر می کنند.

مسدودسازی جاده نیشابور به مشهد بدلیل واژگونی تانکر حامل بنزین

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل ازعطار نیوز، سید مهدی حسینی گفت: ساعت 8:43 دقیقه صبح امروز خبر واژگونی یک دستگاه تریلر حامل بنزین به سامانه 125 ستاد فرماندهی آتش نشانی نیشابور اعلام شد که بلافاصله دو تیم از آتش نشانان، یک تیم نجات و یک تانکر پشتیبانی به محل اعزام شدند.

وی افزود: در همان لحظات اولیه مدیر فنی و عملیات سازمان و دو مدیر منطقه نیز جهت بررسی و مدیریت عملیات در محل حاظر شدند و با توجه به نشت بنزین برای پیشگیری از حوادث احتمالی ابتدا عملیات احتیاط حریق با نصب دو مانیتور زمینی در محل و پاشیدن آب بر روی بنزین جاری شده برای رقیق کردن آن آغاز شد.

حسینی گفت: با هماهنگی انجام شده یک دستگاه لودر از دامداری دشت در محل حاضر شد و اقدام به حفر گودالی در یکی از مسیر های فرعی جنوب محل حادثه با فاصله مناسب برای جمع آوری آب و بنزین جاری شده نمود.

وی اظهار داشت: همزمان با مدیریت شرکت نفت هماهنگ شد تا جهت تخلیه بنزین در تانکر دیگری اقدام نمایند.

حسینی گفت: هم اکنون کار تخلیه بنزین با رعایت نکات ایمنی و استقرار دو تیم از آتش نشانان در محل در حال انجام است که پس از آن اقدام به راست کردن تریلر و تانکر آن نماییم.

وی افزود: جهت پیشگیری از هر گونه حادثه احتمالی با هماهنگی پلیس راهور مسیر رفت نیشابور به مشهدمسدود شده و از جاده روستایی فیلخانه انجام می گیرد.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی