کد خبر : 80473
/ 10:57
مشاور شهردار مشهد مقدس خبر داد؛

افتتاح 6 مسجد در 6 بوستان بزرگ شهر مشهد

نمازخانه‌های یاد شده در متراز 200 تا 400 مترمربع احداث شده و فضای کلی بوستان در نوع معماری نمای ساختمان نمازخانه مورد توجه قرار گرفته است.

افتتاح 6 مسجد در 6 بوستان بزرگ شهر مشهد

به گزارش شهرآراآنلاین، حجت الاسلام حسن منصوریان با بیان این مطلب گفت: 6 مسجد در 6 بوستان سطح شهر احداث شده و امروز پنجشنبه بیست و ششم اسفندماه به مناسبت دهه مبارک فجر با حضور حجت الاسلام و المسلمین علم‌الهدی امام جمعه مشهد و جمعی از مدیران شهری و با اقامه نماز ظهر در نمازخانه بوستان قانم محله سیدی افتتاح خواهد شد.
وی با بیان اینکه این مسجدها با تخصیص اعتبار 6 میلیارد تومانی آماده افتتاح شده، بیان کرد: این مسجدها در بوستان‌هایی بنا شده که مراجعه کننده و مخاطب بسیاری دارد و هیات امنایی از سوی معاونت خدمات شهری، معاونت برنامه‌ریزی و توسعه و مدیریت شهری کار جانمایی نمازخانه‌ها را انجام داد.
مشاور شهردار مشهد مقدس متراژ کلی این نمازخانه ها را 6000 مترمربع اعلام کرد و گفت: مسجدهای یاد شده در متراز 200 تا 400 مترمربع احداث شده و فضای کلی بوستان در نوع معماری نمای ساختمان مسجد مورد توجه قرار گرفته است.
منصوریان با اشاره به اینکه کلنگ‌زنی احداث این ساختمان‌ها در ابتدای سال صورت گرفت، افزود: احداث مسجدهای مذکور 9 ماه به طول انجامید و در صورت نیاز امکان توسعه بنا به منظور احداث مراکز فرهنگی نیز وجود دارد.
وی ادامه داد: بوستان قائم در محله سیدی، پردیس قائم در میدان شهید فهمیده، بوستان رسالت در بولوار فرامرز عباسی، بوستان رجاء در شهرک شهید رجایی، بوستان فردوس در بزرگراه کلانتری وبوستان بهشت در خیابان شهید مفتح 6 بوستانی هستند که مسجدها در آنها احداث شده و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرند.
مشاور شهردار مشهد به تکمیل 13 مسجد دیگر و افتتاح آن تا پایان سال اشاره کرد و گفت: 13 مسجد در 13 بوستان دیگر در سطح شهر نیز احداث شده که پیشرفت فیزیکی 85 تا 95 درصدی را دارا هستند و براساس تعهدات پیمانکار، انتظار می رود تا پایان سال به بهره برداری برسد. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی