کد خبر : 80474
/ 11:03
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد:

90 درصد قبوض الیت فاقد خطای انسانی است

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: 90 درصد قبوض الیت فاقد خطای انسانی است.

90 درصد قبوض الیت فاقد خطای انسانی است

به گزارش شهرآراآنلاین، مهدی امامی میبدی با بیان این مطلب در برنامه زنده تلویزیونی «اشاره» که از شبکه استانی سیمای خراسان رضوی پخش شد، اظهار کرد: خطای انسانی اجتناب‌ناپذیر است با این حال می‌توان گفت 90 درصد قبوض الیت بدون خطای انسانی صادر می‌شود.
وی با تاکید بر شفاف بودن عملکرد و صورت حساب‌های الیت، بیان کرد: 100 درصد سهام الیت متعلق به شهرداری است و به همین دلیل حساب و عملکردهای این شرکت شفاف است و دستگاه‌های نظارتی می‌توانند حساب‌ها را بررسی و به اطلاع عموم برسانند.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد با بیان اینکه بخشی از درآمد پارکینگ‌های حاشیه‌ای صرف احداث پارکینگ شده، افزود: در این راستا می‌توان به احداث پارکینگ آسمان، پارکینگ زیتون و پارکینگ بیمارستان امام رضا(ع) اشاره کرد.
امامی ادامه داد: با این حال درآمد پارکینگ‌های حاشیه‌ای کفاف هزینه‌های سنگین احداث پارکینگ را نمی‌دهد.
وی با اشاره به اینکه 40 میلیون و 500 هزار خودرو از ابتدای فعالیت پارک‌های حاشیه‌ای در مشهد شناسایی شده، گفت: همچنین 34 هزار خودرو نیز در سیستم شرکت الیت ریجستر شده و اطلاعات تراکنش‌ها، لیست پارکینگ‌ها و غیره در این سیستم ذخیره شده است.
مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: شهروندان می‌توانند با ارسال تصویر پشت و روی کارت ملی و کارت خودروی خود به شماره 09028001901 پیامک کسر هزینه را فعال کنند و تمامی تراکنش‌های خودروی خود را دریافت نمایند. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی