• خانه
  • خراسان رضوی
  • ۲۸۰۰ تُن میوه ویژه تنظیم بازار شب عید در خراسان‌رضوی ذخیره‌سازی شد
کد خبر : 80531
/ 14:55

۲۸۰۰ تُن میوه ویژه تنظیم بازار شب عید در خراسان‌رضوی ذخیره‌سازی شد

مدیرکل هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری خراسان‌رضوی گفت: ۲۸۰۰ تن میوه شامل ۷۵۰ تن سیب و ۱۰۵۰ تن پرتقال در سردخانه‌های استان خراسان‌رضوی ذخیره‌سازی شده است.

۲۸۰۰ تُن میوه ویژه تنظیم بازار شب عید در خراسان‌رضوی ذخیره‌سازی شد

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از تسنیم، علی رسولیان اظهار داشت: مشکل گوشت مرغ که سابق بر این در بازار وجود داشت با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده برای نیاز شب عید دیگر وجود ندارد.

وی بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌هایی که هم‌اکنون انجام شده 7 میلیون و 400 هزار قطعه جوجه‌ریزی در مرغداری‌های استان صورت گرفته و از این نظر هیچ کمبودی وجود نداشته و مایحتاج مردم با قیمت مناسب در اختیار آن‌ها قرار می‌گیرد.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین‌الملل استانداری خراسان‌‌رضوی تأکید کرد: سهیمه استان خراسان‌رضوی برای تأمین میوه شب عید نیز 1500 تن سیب و 3000 تن پرتقال بوده که در حدود 750 تن سیب و 2050 تن پرتقال خریداری شده  از طریق تعاون روستایی در سردخانه‌های استان ذخیره‌سازی شده است.

رسولیان ادامه داد: کمیته‌های مربوط به تنظیم بازار در خراسان‌رضوی با کمک سازمان‌های مربوط از جمله صنعت، معدن و تجارت و نهادهایی مانند اتاق اصناف هم اکنون فعالیت خود را به صورت گسترده در بازار آغاز کرده و به تخلفات واحدهای صنفی و همچنین شکایات مردم رسیدگی می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: همچنین برای تأمین کالاهای مورد نیاز مردم با قیمت مناسب نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهاره در شهر مشهد مقدس برگزار شده تا تولیدکنندگان به صورت عرضه مستقیم بتوانند با مصرف‌کنندگان ارتباط داشته باشند و علاوه بر این امکان نظارت بر فروش کالاها نیز افزایش یابد.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی