کد خبر : 80728
/ 16:20
مهاجری:

مشکلات مالی ما را از هدف‌مان دور کرد

سرمربی تیم فوتبال پدیده می‌گوید: بازی کردن مقابل ذوب‌آهن انگیزه بازیکنان ما را بیش‌تر کرده است.

مشکلات مالی ما را از هدف‌مان دور کرد

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ایسنا، رضا مهاجری عصر جمعه در نشست پیش از بازی تیمش مقابل ذوب‌آهن گفت: فردا مقابل یکی از بهترین تیم‌های ایران بازی داریم. ذوب آهن در نیم فصل دوم شرایط خود را تغییر داد و این کار ما را سخت‌تر کرده است. هر چند بازی کردن مقابل ذوب‌آهن انگیزه بازیکنان ما را بیشتر کرده است.

مهاجری درباره کنار گذاشته شدن تعدادی از بازیکنانش در آستانه دیدار با ذوب آهن گفت: بحث کنار گذاشته شدن مطرح نیست. شهاب گردان مصدوم هست و در مورد برخی دیگر احساس میکنم همیشه بازی دادن به بازیکن، به او کمک نمی‌کند. 

او گفت: از بازیکنانم ممنون هستم. شاید بازی ندادن به لحاظ روانی بتواند به آن‌ها کمک کند. این بچه‌ها برای این تیم زحمت کشیدند و این بحث‌ها زیبنده بازیکنان ما نیست. هر چند مسوولان شهر باید تلاش کنند تا شرایطی که در نیم فصل دوم بر ما حاکم شده کاهش یابد.

مهاجری با اشاره به مشکلات مالی این تیم گفت: مشکل مالی به همه تیم برمی‌گردد و امیدوارم به زودی این مشکلات حل شود تا بتونیم از اعتبار خود دفاع کنیم.

او افزود: هدف‌گذاری ما برای قرار گرفتن جزو پنج تیم بالای جدول بود که خوش‌بختانه در نیم فصل اول محقق شد اما در نیم فصل دوم به دلیل مشکلاتی که ایجاد شد و کسر شش امتیاز متاسفانه از آن دور شدیم.

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی