کد خبر : 80797
/ 12:52

کارت زرد داور به حسینی سیاسی بود

معاون پیشین باشگاه استقلال اعتقاد دارد که داور روز گذشته بازی آبی‌پوشان مقابل فولاد خوزستان نباید به سیدحسین حسینی کارت زرد نشان می‌داد.

کارت زرد داور به حسینی سیاسی بود

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از مشرق، علی نظری جویباری درباره دربی 86 اظهار داشت: دربی همیشه حساس بوده و این بار هم مهم است. شاید پرسپولیس از لحاظ امتیازی بالاتر از استقلال باشد، اما از قدیم می‌گفتند که دربی را ببر، حتی اگر قهرمان نشدی! استقلال سخت نیاز به پیروزی در دربی دارد. شاید استقلال نتواند در لیگ برتر قهرمان شود، اما در جام حذفی 70،80 درصد شانس قهرمانی دارد.
وی افزود: این دربی حساسیت خاصی دارد و استقلال توان بردن پرسپولیس را خواهد داشت. امیدوارم بازیکنان با تلاش خود با دست پر از زمین خارج شوند و هواداران را خوشحال کنند.
معاون پیشین باشگاه استقلال در خصوص کارت زردی که سیدحسین حسینی در بازی با فولاد خوزستان دریافت کرد و از دربی محروم شد، گفت: واقعا از داوری که به قول خودش مطرح است، بعید بود این کارت را بدهد. این داور تقریبا شناخته شده است و نباید به حسینی کارت زرد می‌داد. تیم 3 بر یک جلو بود و حسینی نیازی به تلف کردن وقت نداشت، اگر نتیجه 3 بر 2 بود، می‌پذیرفتیم.
«حیف شد که حسینی دربی را از دست داد». نظری جویباری خاطرنشان کرد: مهدی رحمتی مصدوم است و داور هم با کارت زردی که به حسینی داد او را از حضور در دربی محروم کرد. هر کاری کردم نتوانستم قانع شوم که چرا داور (بیژن حیدری) به حسینی کارت نشان داد. حرکت حسینی پس از گرفتن کارت را قبول نمی‌کنم، اما او هم عصبانی بود. روی هم رفته کارت زرد حیدری به حسینی سیاسی بود و خواست دل همه را بدست بیاورد. دیگر نمی‌دانم چه چیزی بگویم. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی