کد خبر : 80818
/ 23:41

دومین محموله سنگین مواد مخدر در خراسان رضوی کشف شد

در عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر استان یک هزار و ۱۲۴کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک کشف شد و یک سوداگر مرگ به هلاکت رسید.

دومین محموله سنگین مواد مخدر در خراسان رضوی کشف شد

به گزارش شهرآرا آنلاین، فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: در پی درگیری تیم های مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با سوداگران مرگ در محور بجستان به مشهد که منجر به کشف یک هزار و ۱۲۴کیلوگرم مواد مخدر از نوع حشیش و تریاک شد و به هلاکت یک سوداگر مرگ انجامید دومین محموله سنگین مواد افیونی در دایره ردزنی های پلیس قرار گرفت. 

سردار قادر کریمی افزود: ماموران مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی با کمین در محور نیشابور به مشهد در انتظار رسیدن ۲دستگاه خودروی پژو پارس حامل مواد افیونی که از اصفهان در حرکت بود نشستند. 

فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: به محض ورود قاچاقچیان به دامنه کمین پلیس ماموران انتظامی برای دستگیری اعضای باند وارد عمل شدند اما قاچاقچیان به سرعت قصد فرار داشتند که ماموران مرکز عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با اقدام به تیراندازی آنها را زمین گیر کردند.در این عملیات ۴۵۰کیلوگرم حشیش کشف و با هلاکت یک سوداگر مرگ یک قاچاقچی نیز مجروح و ۲عضو دیگر باند نیز دستگیر شدند. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی