کد خبر : 80822
/ 00:56
وحید برجسته‌نژاد در «نشست هم‌افزایی اندیشه‌ها پیرامون بزرگترین میدان معاصر ایران»:

طرح میدان شهدا الگویی اجرایی برای کلانشهرها است

مدیر اجرایی طرح میدان شهدای مشهد: امروز ۷۰ درصد از ۷۰ پروژه پهنه ۳۵ هکتاری طرح میدان شهدا با یک هزار میلیارد تومان اجرایی شده است.

طرح میدان شهدا الگویی اجرایی برای کلانشهرها است

به گزارش شهرآرا آنلاین، وحید برجسته‌نژاد در «نشست هم‌افزایی اندیشه‌ها پیرامون بزرگترین میدان معاصر ایران» که عصر امروز در موزه بزرگ خراسان برگزار شد، بیان کرد: بسیاری از اندیشمندان کنار اجرای طرح میدان شهدا بودند و چشم‌انداز آن را از یاد نبردند و به ما یادآوری کردند که از آنچه از فرآیند مشخص استف مراقبت کنند.

وی افزود: امروز ۷۰ درصد از ۷۰ پروژه پهنه ۳۵ هکتاری طرح میدان شهدا با یک هزار میلیارد تومان اجرایی شده است.

مدیر اجرایی طرح میدان شهدای مشهد تصریح کرد: با تحلیل وضعیت و شرایط اقتصادی حاضر، کندی عملیات اجرایی دور از انتظار نیست اما اعلام طرح میدان شهدا به عنوان اولویت به مردم از سوی مدیریت شهری در دوره جدید و تدوین استراتژی پیش برنده جدید سبب شد مدیریت طرح ضمن فعال‌سازی پروژه‌های پایانی حتی جهت انتخاب پیمانکاران پوسته و لایجه‌های پنهانی اقدام کند.

برجسته‌نژاد اضافه کرد: ساختار طرح میدان شهدا پروژه محور و خودگردان این طرح یک ظرفیت بالقوه و تکیه‌گاه و امن جهت تحقق رویکرد روبه جلو است که می‌تواند الگویی اجرایی قابل توجهی برای کلانشهرها باشد.

وی تصریح کرد: امیدواریم مجموعه‌ای از استراتژی‌ها و ابزارهای کاربردی از طرح میدان شهدا تدوین شده و در اختیار حوزه کلان مدیریت شهری قرار گیرد.

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی