کد خبر : 80985
/ 08:35
شهرآرا از مرکز عرضه مستقیم کالای شب عید گزارش می دهد؛

استقبال‌گرم از‌نمایشگاه بهاره

نمایشگاه عرضه مستقیم کالا که به منظور تنظیم بازار و افزایش قدرت خرید مردم از روز جمعه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی مشهد برپا شده‌است، با استقبال شهروندان مواجه شد.

استقبال‌گرم از‌نمایشگاه بهاره

به گزارش شهرآرا، معاون بازرگانی داخلی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی در این باره گفت: حدود ۴۰ صنف برای برگزاری نمایشگاه عرضه مستقیم کالای بهار ۹۷ در مشهد مقدس همکاری داشته‌اند.علی غفوری مقدم افزود: یکی از مهم‌ترین عللی که سبب شد نمایشگاه بهاره مشهد در دهه دوم اسفند برگزار شود این بود که تحرکات لازم را به وجود بیاورد.
وی بیان کرد: همواره مشاهده شده‌است که در زمان برپایی نمایشگاه‌های عرضه مستقیم شور و هیجانی در بازار به وجود می‌آید و بعد از آن، اصناف نیز می‌توانند از شور و تحرک به وجود آمده استفاده کنند.وی با بیان اینکه بیش از ۴٠ صنف در برپایی نمایشگاه بهاره امسال همکاری دارند، اظهارکرد: ممکن است برخی از اصناف با برگزاری این نمایشگاه مخالفت داشته باشند اما بانی برگزاری آن خود اتاق اصناف بوده است و هدف از برگزاری این نمایشگاه نیز این بوده که، کالای مورد نیاز مردم برای شب عید تأمین شود.
غفوری مقدم تأکید کرد: البته جشنواره‌های فروش نیز از سوی اصناف مختلف در دست برگزاری است و مردم می‌توانند به آن‌ها مراجعه و مایحتاج خود را تأمین کنند.
وی بیان کرد: تمام تلاش مسئولان بر این است که علاوه بر ایجاد شور و نشاط در بازار به نفع مردم نیز عمل شود تا کالایی با کیفیت و قیمت مناسب به دست مصرف‌کننده برسد در همین راستا اولویت واگذاری غرفه‌ها در نمایشگاه عرضه مستقیم بهاره با واحدهای تولیدی بوده است. نمایشگاه بهاره عرضه مستقیم کالا در مشهد تا ۱۸ اسفند ماه در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی این شهر دایر است.
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی