کد خبر : 81227
/ 13:02

10 ایراد شورای نگهبان به بودجه سال97

نمایندگان مجلس شورای اسلامی 10 ایراد شورای نگهبان به بودجه سال97 کل کشور را در جلسه علنی امروز - یکشنبه - مجلس اصلاح می کنند.

10 ایراد شورای نگهبان به بودجه سال97

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ایرنا، جلسه علنی صبح امروز - یکشنبه - مجلس شورای اسلامی به ریاست علی لاریجانی و با حضور 194 نماینده آغاز شد.
امیر حسین قاضی زاده عضو هیات رییسه در ابتدای جلسه علنی خانه ملت گفت: نمایندگان در جلسه علنی روز یکشنبه مجلس شورای اسلامی لایحه بودجه سال 97 کل کشور را برای تامین نظر شورای نگهبان اصلاح می کنند.
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی لایحه بودجه سال 97 کل کشور را 19 آذر 96 به مجلس ارائه کرد، بررسی لایحه بودجه سال آینده از هشتم بهمن در مجلس آغاز شد و نمایندگان در 13 روز و 20 جلسه کاری بررسی بودجه سال آینده را به اتمام رساندند.
شورای نگهبان 26 ایراد به لایحه بودجه سال 97 کل کشور گرفته بود که این ایرادها در جلسات هفته گذشته مجلس اصلاح شد ولی شورای نگهبان بار دیگر 10 ایراد به مصوبه بودجه سال آینده گرفت که این ایرادها قرار است در جلسه امروز مجلس رفع شود.
امیر حسین قاضی زاده افزود: نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز همچنین قراراست طرح اصلاح موادی از قانون آیین نامه داخلی مجلس و لایحه حمایت از حقوق افراد دارای معلولیت را برای تامین نظر شورای نگهبان بررسی کنند.
وی اضافه کرد: بررسی طرح افزایش نرخ باروری و پیشگیری از کاهش رشد جمعیت اعاده شده از شورای نگهبان و طرح یک فوریتی تشکیل وزارت میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی در دستور کار امروز مجلس قرار دارد. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی