کد خبر : 81335
/ 13:02
رییس شورای اسلامی شهر مشهد مقدس در اولین نشست صمیمی با خانواده‌های 36 شهید شهرداری:

رسالت ما تداوم بخشیدن به حرکت شهداست

رسالت ما تداوم بخشیدن به حرکت شهداست

به گزارش شهرآراآنلاین، حمیدرضا حیدری در اولین نشست شهردار مشهد با خانواده‌های 36 شهید شهرداری با بیان این مطلب افزود: درود می‌فرستیم به روان پاک شهدای انقلاب اسلامی و فداکاری آزادگان ارج می‌نهیم همچنین تشکر می‌کنیم از شهرداری و شهردار مشهد مقدس و پایگاه بسیج که برگزاری این نشست را ترتیب دادند.
وی ادامه داد: جمله‌ای را شهید آوینی با این مضمون دارند: پندار ما این است که شهیدان رفته‌اند و ما مانده‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ایم ولی در اصل زمان ما را برده است و شهدا مانده‌اند. باید در این جمله تامل کرد چرا که این جمله پندآموز است.
نماینده مردم در شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه ما باید از آنچه که شهیدان برای آن فداکاری کرده‌اند، مراقبت کنیم، افزود: نباید بگذاریم زمان ما را از آرمان‌های شهدا دور کند.
حیدری اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین مباحثی که در مورد عروج عارفانه شهدای ما وجود دارد نکته‌ای است که امام(ره) در فرازی می‌فرمایند: «شهدا ره صد ساله را یک شبه رفته اند.» خیلی از عارفان تلاش می‌کنند تعلق خود را به دنیا کم کنند رمز و رازی که شهدای ما در دوران دفاع مقدس به یادگار گذاشتند این بود که این عزیزان راهی را که خیلی از عارفان با مشقت طی می‌کنند خیلی کوتاه طی کردند.  
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی