کد خبر : 81336
/ 13:00
معاون شهردار مشهدمقدس در اولین نشست صمیمی شهردار با خانواده‌های شهدای شهرداری:

امیدوارم در قیامت شرمنده شهدا نباشیم

امیدوارم در قیامت شرمنده شهدا نباشیم

به گزارش شهرآراآنلاین، هادی بختیاری در اولین نشست صمیمی شهردار مشهد مقدس با خانواده‌های 36 شهید شهرداری مشهد با بیان این مطلب افزود: یاد و خاطره شهدای راه حق و حقیقت شهدای انقلاب اسلامی و مدافع حرم و شهرداری مشهد را گرامی می‌داریم و به تمامی پدران و مادران شهدا و همسران انها ادای سلام و خیر مقدم داریم.
وی گفت: در مورد شهدا سخن گفتن امری سخت است زیرا خداوند در قرآن در مورد شهدا سخن گفته و در احادیث نیز بسیار بر این مهم تاکید شده است.
خداوند می‌فرماید شهدا زنده‌اند و در مقامات مختلف حضور دارند. در مقام دنیا هم شهدا زنده‌اند. شهدا امروز از همه ما زنده‌تر هستند و در محافظت از انقلاب اسلامی حاضرند.
معاون شهردار مشهدمقدس تاکید کرد: در این راستا نکته‌ای بسیار قابل تامل است. این حضور باید مورد دقت قرار گیرد و باید این حضور را درک کنیم و حس کنیم. همه کسانی که نقشی در جامعه دارند باید بر زنده بودن شهدا توجه کنند و در تمام امور این مهم را لحاظ کنند.
 در ایات الهی آمده است که هر کس در روز قیامت با پیشوای خود حضور خواهد یافت و چه سعادتی برای شهدا بالاتر از اینکه با سید شهدا در قیامت حاضر می‌شوند و از جایگاه رفیع شفاعت نیز برخوردارند.
وی با بیان اینکه شهید آنقدر مقام دارد که می‎تواند شفاعت کند، اذعان کرد: این موضوع سعادت و فضیلتی وصف‌ناشدنی است.  
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی