کد خبر : 81341
/ 15:10
در آستانه عید نوروز با رونمایی از اتوبوس‌های جدید محقق شد؛

هدیه امید و نشاط شهرداری مشهد به افراد معلول زائر و مجاور

مشاور شهردار مشهد مقدس در امور شهروندان معلول و ناتوان گفت: با رونمایی از اتوبوس‌ و مینی بوس‌های جدید در آستانه عید نوروز، امید و نشاط شهرداری مشهد به افراد معلول زائر و مجاور هدیه شد.

هدیه امید و نشاط شهرداری مشهد به افراد معلول زائر و مجاور

به گزارش شهرآراآنلاین، فرشته تنهایی با بیان این مطلب اظهار کرد: با رو نمایی از اتوبوسهای جدید توسط شهرداری مشهد که برای افراد معلول مناسب سازی شده است شاهد حضور موثر و فعال شهروندان معلول در سطح شهر خواهیم بود .
وی افزود: این فرصت برابر را مدیون تلاش‌های خستگی‌ناپذیر و عاشقانه شهردار محبوب و مردمی، مهندس تقی‌زاده خامسی هستیم که امید و نشاط را به شهروندان معلول برابر با دیگران هدیه کردند.
تنهایی خاطرنشان کرد: با ورود اتوبوس های مناسب سازی شده به ناوگان حمل و نقل شهری هزینه‌های رفت و آمد شهروندان معلول بطور چشمگیری کاهش یافته و دیگر شاهد انتظار طولانی مدت برای سوار شدن بر وسیله نقلیه شخصی و ... نخواهیم بود.
مشاور شهردار مشهد مقدس در امور شهروندان معلول و ناتوان ادامه داد: با آموزش همگانی و آگاه‌سازی شهروندان در رعایت حقوق شهروندی افراد معلول و به رسمیت شناختن این حقوق، تغییر نگرش لازم ایجاد و بستر توسعه و گسترش ارائه خدمات موردنیاز افراد معلول از سوی تمامی موسسات، ادارات و... و شهروندان مشهدی فراهم می‌شود. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی