کد خبر : 81379
/ 15:18
نایب رئیس شورای املاک چین و سهامدار چینا مینشنگ بانک در نشست با شهردار مشهد مقدس مطرح کرد؛

احساس شریک خوب نسبت به شهرداری مشهد دارم

نایب رئیس شورای املاک چین و سهامدار چینا مینشنگ بانک در دیدار با شهردار مشهد مقدس با بیان اینکه احساس شریک خوب نسبت به شهرداری مشهد دارم، برای سرمایه‌گذاری بدون محدودیت منابع مالی در مشهد اعلام امادگی کرد.

احساس شریک خوب نسبت به شهرداری مشهد دارم

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شهرداری مشهدمقدس، سائو زیا تونگ و هیئت همراهش در نشست مشترک با شهردار مشهد با بیان اینکه ایران طی چند سال اخیر با سرعت زیادی در حال پیشرفت است، اظهار کرد: ما ایران را بازار خوبی برای سرمایه‌گذاری دانسته و برای بررسی عمیق‌تر فرصت‌های موجود برای همکاری برای سومین بار به این کشور سفر کرده‌ایم.‌

وی افزود: بخاطر اینکه سهامدار یکی از بانک‌های بزرگ چین هستیم لذا محدودیتی در مبلغ سرمایه‌گذاری در مشهد نداریم اما لازم است از شرایط سرمایه‌گذاری در این کشور اطمینان حاصل نموده و حمایت‌های دولت جمهوری اسلامی و شهرداری مشهد را در حوزه سرمایه‌گذاری از خود به عنوان یک سرمایه‌گذار خارجی بدانیم. 

نائب رئیس شورای املاک چین و سهامدار چینا مینشنگ بانک اذعان کرد: تمایل به اجرای پروژه‌های دارای سود بلند مدت در مشهد داریم. 

سائو زیا تونگ در ادامه گفت: ما دو قوم پارس و چین را دو ملیت ممتاز در تجارت جهان می‌دانیم و معتقدیم ایرانی‌ها در سرمایه‌گذاری از ما چینی‌‎ها باهوش‌ترند. 

وی تصریح کرد: کشور چین حدود ۳۰ تا ۴۰ سال قبل هیچ چیزی نداشت اما با خواست مردم و حمایت دولت، امروز از موفق‌ترین‌ها هستیم. اگر ایران هم درهایش را به روی سرمایه‌‎گذاران خارجی باز کند در ۲۰ سال آینده وضعیتش از چین بهتر خواهد بود.

نایب رئیس شورای املاک چین و سهامدار چینا مینشنگ بانک با تشکر از شهردار مشهد مقدس برای اختصاص وقت خود جهت دیدار با هئیت‌های خارجی، گفت: در این نشست احساس دلگرمی و حس شریک خوب نسبت به شهرداری مشهد را پیدا نمودم و فکر می‌کنم این نشست‌ها نتیجه‌بخش باشد. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی