کد خبر : 81399
/ 14:56

بادامکی: امیدوارم بهار 97 مثل 96 باشد

کاپیتان تیم فوتبال مشکی‌پوشان می‌گوید به بقای تیمش امیدوار است و مشکی‌پوشان می‌توانند در بهار 97 اتفاقات دو سال گذشته را تکرار کنند.

بادامکی: امیدوارم بهار 97 مثل 96 باشد

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ایسنا، حسین بادامکی در خصوص درگذشت زنده‌یاد جهانگیر زنده‌دل، سرپرست سابق تیم ابومسلم اظهار کرد: فوت آقا جهان ضایعه بزرگی برای فوتبال خراسان است. روز گذشته هم تعداد بسیار زیادی از اعضای خانواده فوتبال خراسان برای وداع با وی به استادیوم تختی آمدند. از جهانگیر زنده‌دل جز مهربانی و محبت چیزی در خاطرات ثبت نشد.
 
وی افزود: در سال‌های نخست حضورم در ابومسلم، زنده‌دل سرپرست تیم بود و همواره هوای ما را که جوان‌تر بودیم داشت. متاسفم که چنین اتفاق تلخی رقم خورد.
 
کاپیتان تیم فوتبال مشکی‌پوشان در خصوص سال 96 تصریح کرد: هرچند ابتدای 96 خیلی خوب بود و اتفاقات مثبتی همچون بقای سیاه‌جامگان در این بازه رقم خورد اما متاسفانه هر چه به پایان سال نزدیک شدیم، جایگاه‌مان تنزل کرد و اتفاقات تلخ دامان تیم ما را گرفت.
 
بادامکی گفت: فوتبال ورزشی جمعی است و در هنگام موفقیت یا شکست، همه اعضای تیم در آن دخیل هستند. از بازیکن تا مربی و مدیرعامل، تمامی ما اشتباهاتی داشتیم که امروز مشکی‌پوشان در این جایگاه قرار گرفته‌است. تصمیمات غلط در کنار اشتباهات و عملکرد نه چندان خوب بازیکنان سبب شد تا امروز در قعر جدول باشیم.
 
وی افزود: باید از هواداران تشکر کنم که در واقع تنها عضوی از باشگاه مشکی‌پوشان بودند که از ابتدا تا انتهای سال به بهترین شکل ممکن به تیم روحیه دادند و فارغ از نتیجه به تشویق تیم پرداختند. امیدوارم بتوانیم در ابتدای سال 97 همچون سال گذشته، زمینه‌ساز خوشحالی آنان شویم.
 
بادامکی در خصوص دیدارهای باقیمانده مشکی‌پوشان در لیگ برتر هفدهم گفت: به شخصه به 5 دیدار باقیمانده با وجود اینکه سخت است، امیدوارم. باید از اعتبار از دست‌‍رفته‌مان دفاع کنیم و نشان دهیم که جایگاه واقعی ما این نیست. شخصیت فوتبالی تک‌‍تک بازیکنان مشکی‌پوشان زیر سوال رفته و باید برای جبران تلاش کنیم.
 
وی تاکید کرد: از زمان حضور مهابادی در تمرینات مشکی‌پوشان روزی دو نوبت تمرین پرفشار داریم و امیدوارم در نخستین بازی خانگی در سال 97 شاهد حضور پرشور هواداران باشیم.
 
کاپیتان تیم فوتبال مشکی‌پوشان گفت: امیدوارم در سال 97 اتفاقات بهتری برای فوتبال و ورزش خراسان رقم بخورد. این استان مملو از استعداد است و کافی است شرایطی فراهم شود تا این ورزشکاران شکوفا شوند.  
 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی