• خانه
  • خراسان رضوی
  • طرح ویژه ترافیکی در اطراف حرم مطهر در زمان تحویل سال و سخنرانی رهبر معظم انقلاب
کد خبر : 81403
/ 16:50
در گفت‌وگو با شهرآراآنلاین:

طرح ویژه ترافیکی در اطراف حرم مطهر در زمان تحویل سال و سخنرانی رهبر معظم انقلاب

پلیس راهور استان خراسان‌رضوی گفت: طرح ویژه‌ ترافیکی برای تحویل سال و سخنرانی رهبر معظم انقلاب اعمال می‌شود.

طرح ویژه ترافیکی در اطراف حرم مطهر در زمان تحویل سال و سخنرانی رهبر معظم انقلاب

ملیحه فلاح- شهرآراآنلاین، سرهنگ علیرضا حاجی‌زاده، عنوان کرد: طرح ویژه‌ ترافیکی برای تحویل سال و سخنرانی رهبر معظم انقلاب اعمال می‌شود که طبق این طرح در ۲۸ اسفند از ساعت ۲۴ توقف هر گونه وسیله نقلیه در خیابان های منتهی به حرم مطهر ممنوع است و پارکینگ های حرم نیز از این ساعت پذیرش نخواهند داشت.
وی اظهار داشت: همچنین از ساعت ۶ صبح ۲۹ اسفند تردد انواع وسیله نقلیه در این خیابان ها ممنوع خواهد بود، این طرح تا انتهای سخنرانی آیت الله خامنه ای ادامه خواهد داشت.
 پلیس راهور استان خراسان‌رضوی گفت: از این رو پارک خیابانی با ظرفیت ۵۰۰۰ جای پارک در خیابان‌های خرمشهر، جمهوری، امام رضا، شارستان، صاحب الزمان و حد فاصل میدان ۱۵ خرداد تا میدان بسیج آزاد است.
حاجی‌زاده، عنوان کرد: پارک سوار میدان فردوسی با وسعت ۴ هکتار و پارکینگ‌های اطراف حرم که توسط شهرداری ساماندهی شده با ظرفیت ۳۰ هزار جای پارک آماده خدمت رسانی به زائران است.
وی اخاطر نشان کرد: پیش‌بینی شده است که اتوبوس‌ها در خیابان‌هایی توقف کنند که در دسترس مردم باشند تا گره ترافیکی به وجود نیاید.
 پلیس راهور استان خراسان‌رضوی گفت: برای پاکسازی معابر پارکینگ‌هایی در نظر گرفته شده است که وسایل نقلیه به آنجا منتقل می‌شود که شهروندان در صورت تماس با ۱۱۰ می‌توانند از آخرین وضعیت خودرو خود مطلع شوند.
حاجی‌زاده، عنوان کرد: گسترش نیرو  در این طرح تا شعاع ۵ کیلومتر از حرم مطهر است که در صورت لزوم تا  شعاع ۲۰ کیلومتر ارتقاء پیدا می‌کند.
وی اظهار داشت: پس از اتمام سخنان رهبر معظم، اولویت با طرح زوج و فرد است که اگر تقاضا بیشتر از ظرفیت معابر باشد محدودیت‌های ترافیکی را اعمال خواهیم کرد. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی