کد خبر : 81425
/ 09:43

بارندگی جاده های خراسان رضوی را لغزنده کرد

رئیس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی گفت: بارش باران و برف و وقوع پدیده مه گرفتگی موجب لغزندگی سطح جاده و کاهش دید افقی رانندگان در محورهای این استان شده است.

بارندگی جاده های خراسان رضوی را لغزنده کرد

ابوالفضل حسینی عشرت آباد، افزود: بر اساس اعلام راهداران، بارش برف در محورهای درگز-قوچان گردنه تیوان و قوچان- درگز در محدوده امام قلی موجب لغزندگی جاده های این منطقه کوهستانی شده است .
وی به بارش باران در بیشتر راههای استان اشاره و بیان کرد: این بارشها موجب لغزندگی سطح جاده ها شده است و با توجه به آغاز سفرهای نوروزی لازم است رانندگان توجه بیشتری نسبت به رعایت نکات ایمنی در رانندگی داشته باشند .
حسینی همچنین اظهار داشت: مه گرفتگی نیز در جاده های درگز- قوچان در گردنه تیوان ، مشهد- کلات در محدوده گردنه گوجگی، مشهد- سرخس در گردنه مزداوند، مشهد- فریمان در محدوده سنگ بست، باغچه - نیشابور در گردنه شریف آباد، بردسکن - سبزوار، باغچه - تربت حیدریه و همچنین آزادراه مشهد - باغچه موجب کاهش دید افقی رانندگان شده است.
رئیس مرکز مدیریت راههای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان رضوی بر رعایت احتیاط توسط رانندگان تاکید و بیان کرد: هم اکنون رفت و آمد در تمامی جاده های استان به صورت عادی و روان در جریان است.
حسینی افزود: رانندگان می توانند از طریق شماره تلفنهای 33411000 و 141 اطلاعات لازم را در خصوص وضعیت مسیرهای مورد نظر از مرکز مدیریت راههای استان دریافت کنند.
براساس اعلام سازمان هواشناسی بارندگی ها در استان خراسان رضوی تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت.  
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی