• خانه
  • ورزشی
  • در این فوتبال کثیف با پدیده تبانی نمی‌کنیم
کد خبر : 81745
/ 17:29

در این فوتبال کثیف با پدیده تبانی نمی‌کنیم

مالک باشگاه مشکی پوشان مشهد گفت: صددرصد در لیگ یک با قدرت ظاهر خواهیم شد و به تیم‌داری خود ادامه خواهیم داد تا دوباره به لیگ برتر برگردیم.

در این فوتبال کثیف با پدیده تبانی نمی‌کنیم

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از میزان، محمدرضا عباسی در رابطه با اینکه تیم مشکی‌پوشان رسما به لیگ یک سقوط کرده و با این شرایط آیا حاضر به ادامه تیم‌داری در لیگ یک هستند یا خیر، اظهار داشت: صددرصد ما در لیگ یک با قدرت ظاهر خواهیم شد و به تیم‌داری خود ادامه خواهیم داد تا دوباره به لیگ برتر برگردیم.

مالک باشگاه مشکی پوشان مشهد که دیروز تیمش رسما به لیگ یک سقوط کرد، درباره شرایط بازی دیروز و ادامه حضور در لیگ یک گفت: تیم فوتبال استقلال یکی از بهترین  تیم های حال حاضر فوتبال ایران است. ما نیمه اول را به خوبی اداره و خوب بازی کردیم اما در نیمه دوم روی اشتباهات خط دفاعی گل‌هایی خوردیم و نتوانستیم جلوی این تیم مقاومت کنیم. این موضوع طبیعی است که نتوانیم بازی را در ادامه اداره کنیم.

وی در خصوص اینکه شنیده شده با مهابادی سرمربی حال حاضر این تیم قرارداد بلند مدتی بسته شده و اینکه آیا با همین مربی در لیگ یک به کار خود ادامه خواهد داد، افزود: ما با مهابادی تا آخر همین فصل لیگ‌برتر قرارداد داریم و مهابادی هم برای ادامه حضور در تیم یکی از گزینه‌های ما خواهد بود. ما گزینه‌های دیگری داریم که در حال بررسی شرایط هستیم وخداداد عزیزی در این زمینه نظر نهایی را خواهند داد.

مالک باشگاه مشکی‌پوشان مشهد درباره اینکه شنیده شده این تیم با وجود اینکه سقوط آن مسجل شده، مقابل پدیده طوری بازی می‌کند تا تیم حریف برنده بازی شده و بقای آن در لیگ برتر تقریبا قطعی شود، تاکید کرد: خیر اصلا چنین چیزی صحت ندارد و نمی‌دانم این اخبار کذب از کجا در می‌آید. ما با تمام قوا و برای اعاده حیثیت در ادامه بازی‌ها حاضر خواهیم شد. به ما ربطی ندارد که پدیده برای نیفتادن خواهد جنگید یا چیز دیگری.

عباسی افزود: ما در این فوتبالی که کثیف است، نمی‌خواهیم کثیف باشیم و مطمئن باشید همانطور که گفتم با تمام قوا در سه دیدار پایانی به میدان می‌رویم. اینکه گفته می‌شود ما می‌خواهیم پدیده در لیگ بماند اشتباه است و آنها خودشان باید گلیم‌شان را از آب بیرون بکشند و به ما ربطی ندارند که می‌خواهند در لیگ بمانند یا سقوط کنند. ما با اعاده حیثیت فصل را به پایان خواهیم رساند و از همین جا می‌گویم که تیم‌هایی که شانس کسب سهمیه دارند و تیم‌هایی که در خطر سقوط هستند خیال‌شان راحت باشد که تیم مشکی پوشان با تمام قوا و برای اعاده حیثیت بازی خواهد کرد و به هیچ تیمی باج نمی‌دهد.

 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی