کد خبر : 82003
/ 11:38
بازپرس پرونده قتل دختربچه مشهدی خبر داد؛

خانواده «ندا» خواستار قصاص هستند

بازپرس پرونده قتل ندا، گفت: پدر و مادر مقتول به‌عنوان اولیای دم، مصرانه، خواستار اجرای حکم الهی قصاص هستند.

خانواده «ندا» خواستار قصاص هستند

ابوعطا- شهرآراآنلاین، بازپرس پرونده قتل ندا، دختربچه هفت‌ساله مشهدی که پس‌از اذیت و آزار از‌سوی مردی شیطان‌صفت در تعطیلات نوروز به قتل رسیده بود، با اشاره به ادامه روند رسیدگی به این پرونده گفت: پدر و مادر مقتول به‌عنوان اولیای دم، مصرانه، خواستار اجرای حکم الهی قصاص هستند.
  قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد، با رد شایعاتی مبنی‌بر رضایت خانواده ندا، گفت: تا‌کنون آنچه پدر و مادر مقتول با حضور در دادسرا ارائه کرده‌اند، صرفا قصاص قاتل بوده است و غیر‌از‌این، درخواست دیگری ارائه نکرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه کنسولگری افغانستان در مشهد نیز وکیلی برای برعهده‌گرفتن پرونده مقتول به دادسرا معرفی کرده است، بیان کرد: تحقیقات با‌توجه‌به رد موضوع روانی‌بودن قاتل از‌سوی کارشناسان پزشکی‌قانونی، ادامه دارد.
بازپرس ویژه قتل دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ادامه داد: تا‌کنون چندین جلسه بازپرسی با قاتل برگزار شده و او حتی در بازسازی صحنه قتل صراحتا به ارتکاب جرم اعتراف و آن را بازسازی کرده است.
قاضی احمدی‌نژاد درباره اعلام نتایج اولیه این پرونده خاطرنشان کرد: این پرونده با دستور دادستان مشهد به‌صورت ویژه و خارج از نوبت، البته با دقت و سرعت در‌حال پیگیری است.
تحقیقات در شرف تکمیل شدن است
وی با اشاره به اینکه تمام دفاعیات متهم نیز به‌صورت دقیق در پرونده ثبت شده است، بیان کرد: تحقیقات این پرونده در مراحل پایانی قرار دارد و احتمالا امروز (پنجشنبه) برای صدور کیفرخواست به واحد مربوطه ارجاع می‌شود. پس‌از صدور کیفرخواست، پرونده به دادگاه کیفری ارسال می‌شود و اقدامات بعدی تا صدور حکم نهایی انجام خواهد شد.
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی