• خانه
  • ورزشی
  • مشکی‌پوشان در اندیشه متوقف کردن بردهای شاگردان دایی
کد خبر : 82008
/ 13:53

مشکی‌پوشان در اندیشه متوقف کردن بردهای شاگردان دایی

دیدار تیم‌های مشکی پوشان و سایپای تهران فردا در مشهدمقدس برگزار خواهد شد.

مشکی‌پوشان در اندیشه متوقف کردن بردهای شاگردان دایی

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های هفته بیست و هشتم لیگ برتر باشگاه‌های کشور از روز گذشته آغاز شد و فردا نیز سایر تیم‌ها با یکدیگر دیدار خواهند کرد.

در یکی از این دیدارها که یک سوی آن تیمی مشهدی است، مشکی‌پوشان در مشهد به مصاف سایپای تهران خواهد رفت؛ نبردی که به ویژه برای تیم فوتبال سایپا دارای اهمیت بالایی است اما برای مشکی‌پوشان اهمیتی جز اعاده حیثیت از فوتبال مشهد ندارد زیرا برد و باخت در این دیدار هیچ تاثیری در جایگاه آتی تیم فوتبال مشکی‌پوشان نخواهد داشت.

شاگردان علی دایی در تیم فوتبال سایپا اما در نیم فصل دوم، فصلی بسیار رویایی را پشت سر گذاشته‌اند و امید زیادی دارند تا بتوانند در این فصل از رقابت‌ها بتوانند مجوز حضور در فصل آتی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا را کسب کنند و تمامی شرایط نیز برای این تیم مهیا است به ویژه اینکه روز گذشته یکی از مهمترین رقبای سایپا یعنی استقلال تهران برابر گسترش فولاد تبریز متوقف شد و فرصتی مهم برای سایپا فراهم شده است تا به رده دوم جدول رده بندی لیگ برتر صعود کند.

سایپا رقبایی مانند استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان را برای کسب رتبه دوم لیگ برتر در پیش روی خود دارد و جدال نفسگیری با این تیم‌ها برای کسب رتبه دوم لیگ برتر و حضور در فصل آتی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا پیش رو دارد.

سایپا این فصل ترکیب بسیار مناسبی به ویژه در خط آتش خود دارد و بازیکنانی مانند قلی زاده و ترابی بسیار خوش درخشیده‌اند و حتی احتمال حضور یکی از آنها و یا هر دوی آنها در جام جهانی نیز در معیت تیم ملی فوتبال وجود دارد.

مشکی پوشان اما از تمامی دغدغه‌ها فارغ است و سقوطش هفته گذشته مسجل شد و باید فصل آینده را در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور سپری کند؛ مشکی پوشان تجربه گرانبهایی از سه فصل حضور در لیگ برتر به دست آورده است و شاید همین تجربه به این تیم کمک کند تا فصل آینده بلافاصله به لیگ برتر صعود کند.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی