کد خبر : 82055
/ 09:49
رئیس شورای اسلامی شهر مشهد مطرح کرد؛

به پدیده کمک می‌شود

محمدرضا حیدری: در راستای برنامه شورای پنجم در حمایت از ورزش همگانی و قهرمانی تداوم خواهیم داشت.

به پدیده کمک می‌شود

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از فارس، محمدرضا حیدری در حاشیه آیین بازگشایی سالن کشتی مرحوم صحرایی اظهار کرد: خوشبختانه توفیق شد تا سالن کشتی مرحوم صحرایی که مردم مشهد و ورزشکاران خاطرات بسیاری در این سال دارند را با همت دوستان بعد از تعمیرات بازگشایی کنیم.

وی افزود: کشتی ریشه در فرهنگ خراسان دارد و در سالیان گذشته همواره کشتی خراسان افتخارات فراوانی داشته و جزو استان‌های برتر کشور بوده است.

رئیس شورای اسلامی شهر مشهد ادامه داد: در تربیت بدنی شهرداری مشهد برنامه‌های خوبی در دست اقدام است و تعامل خوبی بین تربیت بدنی شهرداری مشهد و هیات‌های ورزشی ایجاد شده، برنامه اصلی ما کشف و پرورش استعداد در رشته‌های مختلف ورزشی است، همچنین در راستای برنامه شورای پنجم در حمایت از ورزش همگانی و قهرمانی تداوم خواهیم داشت.

حیدری در خصوص اوضاع تیم‌های لیگ برتری خراسان رضوی گفت: از سقوط تیم مشکی‌پوشان متاسف شدم و امیدوارم مدیران این تیم به سرعت با برنامه‌ریزی مناسب این تیم را احیا کنند تا شاهد حضور دوباره این تیم در لیگ برتر باشیم، پدیده هم واقعا شرایط سختی دارد و در جلساتی که در سطح کلان استان داشتیم، تصمیم‌گیری مناسبی برای حمایت از این تیم اتخاذ شد، تیم پدیده با شرایطی که داشت تا همین جا هم کار بزرگی انجام داده و در همین چند روز آینده با دستور شهردار و تصویب شورای شهربه این تیم کمک می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: حتما برای سال آینده باید برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشیم تا دیگر به این روز دچار نشویم.

رئیس شورای شهر مشهد بیان کرد: مطلبی در خصوص عدم تیم‌داری مجموعه پدیده در لیگ آینده نشنیدم، اما اگر چنین موضوعی درست باشد، با برگزاری جلسات و ارائه راهکارهای مناسب، امتیاز این تیم در استان به بخش دیگری که توانایی مدیریت تیم در رقابت‌های لیگ برتر را داشته باشد، واگذار می‌شود.
 

 

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی