کد خبر : 82083
/ 15:55
مدیر طرح و برنامه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مشهد خواستار شد؛

مشارکت شهروندان در اعلام پروژه‌های مطالعاتی مناطق مشهد

مدیر طرح و برنامه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مشهد گفت: شهروندان می‌توانند در اعلام پروژه‌های مطالعاتی مناطق مشهد مشارکت کنند.

مشارکت شهروندان در اعلام پروژه‌های مطالعاتی مناطق مشهد

به گزارش شهرآراآنلاین، محمد کاظم حسین‌زاده ملکی با بیان این مطلب اظهار کرد: شهروندان می‌توانند در تشخیص پروژه‌های مطالعاتی در مناطق مختلف شهر از طریق تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137، مراجعه به مناطق مختلف شهرداری یا شورای اجتماعی محلات در اعلام پروژه‌های مطالعاتی مشارکت داشته باشند و این درخواست‌ها طی نامه‌ای به بخش‌های مربوطه ارسال می‌شود.
وی با اشاره به روال تخصیص بودجه، بر اساس درخواست‌ها، بیان کرد: برای مثال خیابانی نیازمند اجرای طرح بهساز یا زیباسازی است و شرح آن از طریق معاونت شهرسازی و معماری تصویب شده و پس از تخصیص بودجه، به شورای اسلامی شهر اعلام می‌شود. شورا نیز با توجه به اعتبارات موجود در سرفصل‌های مربوطه موضوع را تصویب می‌کند.
مدیر طرح و برنامه معاونت شهرسازی و معماری شهرداری مشهد خاطرنشان کرد: سال بعد و پس از تخصیص اعتبارات، کار مطالعات بر روی پروژه موردنظر شروع شده و بعد از آن وارد فاز عملیاتی می‌شود.
حسین‌زاده افزود: تمامی درخواست‌های شهروندان در خصوص پروژه‌های مطالعاتی مورد بررسی قرار می‌گیرد و همه آن‌ها از منظر مدیران شهری دارای اولویت است.  
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی