کد خبر : 82135
/ 10:06

اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مرزها

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در دیدار با اعضای فراکسیون مرزنشینان با بیان اینکه 50 درصد زندانیان سازمان تعزیرات در سال96 مشمول عفو مقام معظم رهبری شدند، اعلام کرد که دغدغه‌های مرزنشینان با اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز برطرف شده است.

اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز در مرزها

به گزارش شهرآرا آنلاین و به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، جمعی از اعضای فراکسیون مرزنشینان در دیدار با معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی به بیان دغدغه‌های مردم مرز نشین و خلا‌های موجود در این منطقه که موجب آسیب پذیری و افزایش انجام قاچاق می‌شود؛ پرداختند.
رئیس سازمان تعزیرات در این دیدار ضمن تاکید بر این مطلب که دغدغه مردم مرزنشین باید در برنامه ریزی‌های سازمان تعزیرات مورد توجه قرار گیرد، اظهار دا اصلاح قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز که با هماهنگی و همکاری کمیسیون‌های اقتصادی و قضائی مجلس شورای اسلامی در حال انجام است که می‌تواند بخش زیادی از دغدغه‌های هموطنان مرزنشین را محقق کند.
انصاری همچنین با اشاره به لزوم برخورد با قاچاق در سطح کلان مطابق فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، افزود: هدف اصلی، پیشگیری از انجام تخلفات ویژه قاچاق است و رویکرد اصلی در برخورد با قاچاق نیز برخورد با قاچاق در سطح کلان بوده و تا جایی که قانون این اجازه را به ما بدهد از آسیب به مردم محروم در صدور احکام جلوگیری می‌کنیم.
وی تصریح کرد: براساس آمار‌ها ۵۰ درصد از مشمولان عفو مقام معظم رهبری در سال گذشته زندانیان سازمان تعزیرات بوده که این آمار نشان از نگاه همراه با رافت و عطوفت این سازمان در ارتباط با مردم دارد.

 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی