کد خبر : 82164
/ 16:43
نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهدمقدس:

«نشان مشهد» به شهروندان شایسته اعطا می‌شود

نایب رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد مقدس گفت: نشان مشهد به شهروندانی که موفق به اخذ رتبه‌های بین‌المللی و ملی در عرصه‌های مختلف شده اند اعطا خواهد شد.

«نشان مشهد» به شهروندان شایسته اعطا می‌شود

به گزارش شهرآراآنلاین، رمضانعلی فیضی در گفتگو با خبرنگار ما درباره اعطای نشان مشهد به شهروندان شایسته و برجسته شهر گفت: نشان مشهد به شهروندانی که موفق به اخذ رتبه‌های بین‌المللی و ملی در عرصه‌های مختلف علمی، فرهنگی، هنری، ادبی و اجتماعی و ورزشی شده‌اند، اعطا خواهد شد.
وی در تشریح نحوه انتخاب این افراد اظهار کرد: هنوز ساز وکار و ضوابط مشخصی در نحوه انتخاب این افراد تعریف نشده است، اما شناسایی این افراد می‌تواند از طریق خود اظهاری، معرفی دستگاه‌ها و ثمن‌ها به کمیته‌ای که در این رابطه تشکیل خواهد شد، صورت گیرد.
وی ادامه داد: کمیته مذکور در فرآیند بررسی و آنالیز دقیق شرایط و تطبیق آن با معیارهای در نظر گرفته شده شهروند شایسته دریافت «نشان مشهد» را شناسایی خواهد کرد .
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد هدف از ایجاد نشان مشهد را تبلیغ و ترویج فعالیت‌های سازنده در بین سایر شهروندان دانست و افزود: این افراد در بین سایر افراد جامعه اثر گذار هستند و به عنوان الگوی موفقیت قابلیت معرفی و ارائه در سطح جامعه را دارند.
فیضی خاطر نشان کرد: تکریم شهروندان شایسته و افزایش اثرات مثبت، افزایش میزان مشارکت مردم در فعالیت‌های شهروندی و توسعه اجتماعی از جمله سایر اهداف این طرح هستند. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی