• خانه
  • ورزشی
  • برگزاری المپیاد ورزشی جام ارتباطات در مشهد
کد خبر : 82295
/ 17:10

برگزاری المپیاد ورزشی جام ارتباطات در مشهد

این دوره از مسابقات با شرکت ۱۱ تیم از ورزشکاران وزارت ارتباطات، سازمانها و شرکتهای تابعه و تعداد ۴۳۶ ورزشکار به تفکیک ۲۳۴ ورزشکار مرد و ۱۸۲ نفر از بانوان برگزار خواهد شد.

برگزاری المپیاد ورزشی جام ارتباطات در مشهد

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ایرنا، مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی و رفاهی پیام گفت: المپیاد ورزشی 'جام ارتباطات'، یادبود مهندس 'مهدی محتشمی' اردیبهشت ماه امسال در شهر مشهد برگزار می شود.

حمید عباسی اظهار کرد: این دوره از مسابقات با شرکت 11 تیم ازورزشکاران وزارت ارتباطات، سازمانها و شرکتهای تابعه و تعداد 436 ورزشکار به تفکیک 234 ورزشکار مرد و 182 نفر از بانوان برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه امسال چهارمین دوره المپیاد بانوان و پنجمین دوره المپیاد مردان برگزار می شود، افزود: تعداد شرکت کنندگان این دوره نسبت به دوره پیشین این مسابقات در سال گذشته، 10 درصد افزایش دارد.وی گفت: چهارمین دوره المپیاد ویژه بانوان از چهارم اردیبهشت ماه با پیام وزیر ارتباطاتو فناوری اطلاعات آغاز می شود و ورزشکاران بانو در رشته های آمادگی جسمانی، بدمینتون، تنیس روی میز، دارت و تیراندازی باهم به رقابت می پردازند.

عباسی ادامه داد: پنجمین دوره المپیاد مردان نیز از 16 اردیبهشت ماه در رشته های آمادگی جسمانی، والیبال، بدمینتون و دارت آغاز می شود.

مدیرعامل موسسه فرهنگی، ورزشی پیام اظهار کرد: هدف از برگزاری این المپیاد، ایجاد انگیزه در میان کارکنان وزارت ارتباطات و سرمایه گذاری در بخش نیروی انسانی است و ورزشکاران با تاکید بر روحیات پهلوانی در راستای قهرمانی در مسابقات حضور می یابند. وی افزود: همچنین با توجه به شعار سال تعیین شده توسط مقام معظم رهبری و به منظور حمایت از تولید کنندگان داخلی، تمامی ورزشکارانحضار در این المپیاد و همراهان تیم ها از البسه و تولیدات داخلی استفاده می کنند. 

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی