کد خبر : 82308
/ 10:28
آیت الله علم الهدی:

اقتدار امروز نظام در سایه ایثارگری نسل جوان است

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: تمام فعالیت ها و اقتداری که نظام ما امروز به وجود آورده در سایه ایثارگری های نسل جوان ما در کشور و جامعه انقلابی بوده است.

اقتدار امروز نظام در سایه ایثارگری نسل جوان است

 
به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ایرنا، نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی گفت: سپاه پاسداران یک جریان سیاسی به منظور قدرت یابی نیست بلکه یک جریان عملیاتی برای عینی سازی راهبرد و رهنمود های رهبر معظم انقلاب در کشور است.
آیت الله سید احمد علم الهدی شنبه شب در جمع بسیجیان و پاسداران سپاه ناحیه حر مشهد افزود: نهادی که در عرصه ولایت گرایی، عشق و ایثار در راه ولایت به عنوان یک نهاد برجسته محور اقتدار نظام است و محور اقتدار انقلاب را نمایش می دهد، نهاد مقدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.
وی اظهار کرد: سپاه پاسداران در هر عرصه و در هر موقعیتی که برای انقلاب پیش آمد و در مقام پیشبرد آموزه های ولایت و رهنمود های سازنده و حکیمانه رهبر معظم انقلاب، به عنوان یک محور اقتدار وارد عرصه شد و ما نمونه آن را در ابعاد مختلف اقتصادی، سیاسی، نظامی و امنیتی کشور مشاهده می کنیم.
وی با بیان اینکه امروز توجه به جوان و نسل جوان و امورات آنها، برای ما به عنوان یک اصل قطعی و قابل توجه است گفت: تمام فعالیت ها و اقتداری که نظام ما امروز به وجود آورده در سایه ایثارگری های نسل جوان ما در کشور و جامعه انقلابی بوده است.
امام جمعه مشهد افزود: حاشیه این شهر به عنوان یک نقطه آسیب پذیر در عرصه امنیت و زندگی مردم و در عرصه فرهنگ از چند سال قبل مورد تاکید رهبر معظم انقلاب بوده و با دستور معظم له در باره حاشیه شهر مشهد، ستاد ساماندهی فرهنگی حاشیه شهر تشکیل شد.
وی اظهار کرد: در همه فعالیت های برجسته فرهنگی طی سه سال فعالیت در حاشیه شهر مشهد، تکیه معتبر ما به سپاه پاسداران و سپاه امام رضا (ع) بود که با کمال اخلاص در تهیه زیر ساخت های فرهنگی بیش از 700 پروژه در این مدت اجرا کرد و زیر ساختهای فرهنگی را برای ستاد ساماندهی فرهنگی حاشیه شهر آماده نمود.

* حاشیه شهر نیاز به توجه بیشتر دارد
فرمانده سپاه امام رضا (ع) خراسان رضوی نیز در این مراسم گفت: آنچه تاکنون در حاشیه شهر مشهد انجام شده یک سری اقدامات اضطراری بوده است و حاشیه این شهر به رغم حضور مردم متدین و انقلابی همچنان با برخی مشکلات مواجه است.
سردار یعقوبعلی نظری افزود: سه سال فعالیت ستاد ساماندهی حاشیه شهر مشهد، از نظر فرهنگی، امنیتی و خدمات اجتماعی برکات خوبی داشته است و امروز این مناطق مانند چند سال گذشته از ناامنی ها رنج نمی برد ولی باید بر ادامه تامین امنیت و مردمی کردن و پایدار کردن آن در این منطقه تلاش کرد.
وی اظهار کرد: پارسال توسط قرارگاه شهید برونسی حاشیه شهر مشهد حدود 150 مهد کودک افتتاح و 700 پروژه عمرانی به بهره برداری رسید.
وی گفت: انقلاب از آن مردم و بار انقلاب بر روی دوش آنهاست و با توجه و حساسیت بیشتر نسبت به این مناطق و با عزم و اراده جهادی می توان معضلات و مشکلات را از سرراه برداشت.
در این مراسم 350 سری جهیزیه برای زوج های جوان حاشیه شهر مشهد توزیع شد. 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی