کد خبر : 82461
/ 23:20

رسانه‌ها امید به آینده را در جامعه بارور کنند

مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی گفت: از هیچ کوششی برای تامین امنیت مردم فروگذار نخواهیم بود.

رسانه‌ها امید به آینده را در جامعه بارور کنند

به گزارش شهرآراآنلاین به نقل از ایسنا، مشاور وزیر و مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی، در دیدار با مدیران رسانه استان تاکید کرد: سربازان گمنام امام زمان(عج) با چشمانی بیدار برای خنثی سازی اقدامات گروه‌های تروریستی تلاش می‌کنند و اجازه نخواهند داد عناصر فاسد، امنیت روانی، اجتماعی و اقتصادی را نشانه روند.
 
وی با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی ایران کشوری مقتدر، سربلند و پیروز در معادلات منطقه‌ای و بین‌المللی است، گفت: تهدیدات خارجی که از سوی برخی از قدرت‌ها مطرح می‌شود، ریشه در برتری‌ها و توانمندی‌های جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های بین‌المللی، موشکی و دستاوردهای هسته‌ای ایران دارد. کشورهایی که نتوانسته‌اند در حوزه‌های پیرامونی اراده خود بر مردم ایران را تحمیل کنند، درصدد انتقام‌گیری برآمده وعلیه جمهوری اسلامی  فعالیت می‌کنند.
 
مشاور وزیر اطلاعات گفت: جمهوری اسلامی در وضعیت کنونی فاقد تهدید نظامی است زیرا هیچ قدرتی جرأت تعرض به ایران را ندارد ولی تهدیدات نرم در داخل را پیگیری می‌کنند.
 
وی افزود: تهدیدات نرم بر پایه مسائلی ساده و فراگیر از قبیل بیکاری، محرومیت و تبعیض شکل می‌گیرد.
 
مدیرکل اطلاعات خراسان رضوی تاکیدکرد: باید ریشه فقر و محرومیت را بزدائیم و همه مسئولان در این زمینه وظیفه دارند.
 
وی یادآور شد: پرسنل اداره کل اطلاعات براساس وظیفه ملی و رهنمودهای مقام معظم رهبری در چارچوب منافع ملی گام برداشته و متعلق به اصل نظام هستند، بر این اساس مورد اعتماد معظم‌له بوده و خواهند بود.
مشاور وزیر تاکید کرد: در چارچوب وظایف سازمانی و انتظارات رهبر معظم انقلاب از ظرفیت همه دستگاه‌های امنیتی بهره خواهیم گرفت و برای حفظ اقتدار ملی وامنیت کشور سرسختانه تلاش می‌کنیم و علاوه بر آن برای پاسخگو کردن دستگاه‌ها در جهت اجرای وظایف قانونی همکاری و تلاش خواهیم کرد.
 
وی در پایان تاکید کرد: اصحاب رسانه، دستگاه‌های فرهنگی و رسانه‌ها باید با هم افزایی و همکاری، گام بهتری در مسیر بسط امنیت بردارند.
 
مشاور وزیر و مدیر کل اطلاعات، با تبیین جایگاه رسانه‌ها در ارتقاء فرهنگ و مدیریت افکار عمومی یادآور شد: ما از گفت وگو، اظهار نظر و تبادل اطلاعات حمایت کرده و انتقاد را زمینه‌ساز پیشرفت کشور می‌دانیم، اما در عین حال انتظار داریم اصحاب رسانه در چارچوب فعالیت حرفه‌ای در مقابل اظهارات غیر صحیح و هدفمند که زمینه‌ساز فعالیت دشمن در کشور است، موضع‌گیری نمایند.
 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی