کد خبر : 82929
/ 15:16
مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های قطارشهری کشور:

پیگیر مطالبات قطارشهری‌های کشور از دولت هستیم

اتحادیه در راستای انعکاس مشکلات شرکت‌های قطارشهری کوتاهی نکرده اما متاسفانه وجود مشکلات مالی در کشور پیگیری‌های ما را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد

پیگیر مطالبات قطارشهری‌های کشور از دولت هستیم

به گزارش شهرآراآنلاین،مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های قطارشهری کشور گفت: قطارشهری‌های کشور مطالباتی از دولت‌ دارند که پیگیر مطالبات آن هستیم.اردشیر احمدزاده در نشست کمیته‌های اتحادیه شرکت‌های قطارشهری کشور که به میزبانی شرکت بهره‌برداری قطارشهری مشهد برگزار شد، بیان کرد: این اتحادیه یکی از شرکت‌های مردم نهاد است که قانون‌گذار به منظور حمایت از سامانه‌های ریلی پیش‌بینی و برای آن نیز تکالیفی مشخص کرده است.

وی افزود: یکی از اصلی‌ترین تکالیف این اتحادیه پیگیری مطالبات شرکت‌های قطارشهری کشور است که در این راستا اتحادیه تعاملات خوبی با مرکز پژوهش‌های مجلس و کمیسیون‌های ذیربط از جمله کمیسیون عمران و کیمسیون تلفیق داریم و از جایگاه خوبی در مجلس برخورداریم.

مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های قطارشهری کشور تصریح کرد: همچنین با بدنه دولت از جمله معاونت فنی و امور زیربنایی سازمان مدیریت برنامه‌ریزی تعاملات خوبی داریم.

احمدزاده عنوان کرد: اتحادیه در راستای انعکاس مشکلات شرکت‌های قطارشهری کوتاهی نکرده اما متاسفانه وجود مشکلات مالی در کشور پیگیری‌های ما را تحت‌الشعاع قرار می‌دهد.

وی در ادامه با بیان اینکه جای خوشحالی دارد مشهد به عنوان دومین کلانشهر که دارای خطوط قطارشهری است، تصریح کرد: موفقیت شهر مشهد در احداث خطوط ریلی نتیجه حمایت‌های گسترده مدیریت شهری است که در این راستا باید از شهردار مشهد مقدس تشکر کرد.

مدیرعامل اتحادیه شرکت‌های قطارشهری کشور گفت: شهرهایی موفق هستند که شهرداران آن احساس تعلق خاطر به پروژه‌های ریلی داشته باشند که این تعلق خاطر را در مشهد مشاهده می‌کنم 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی