کد خبر : 83073
/ 11:06
ادای نذرجهانبخش در سفری پنج‌ساعته به مشهد

علیرضا به پابوسی امام‌رضا(ع) آمد

علیرضا جهانبخش که اولین بازیکن فوتبال آسیاست که در یک لیگ معتبر اروپایی آقای گل شده، بعد از اینکه از هلند به ایران بازگشت، سفری چندساعته به مشهد داشت تا حرم مطهر امام‌رضا‌(ع) را زیارت کند

علیرضا  به پابوسی امام‌رضا(ع) آمد

به گزارش شهرآراآنلاین، ستاره ۲۴ساله فوتبال ایران بعد از اینکه موفق شد عنوان آقای‌گلی لیگ هلند را کسب کند، به مشهد آمد تا نذرش را ادا کند. علیرضا جهانبخش که اولین بازیکن فوتبال آسیاست که در یک لیگ معتبر اروپایی آقای گل شده، بعد از اینکه از هلند به ایران بازگشت، سفری چندساعته به مشهد داشت تا حرم مطهر امام‌رضا‌(ع) را زیارت کند. جهانبخش که در این سفر هادی محمدی، مدافع تیم تراکتورسازی و پسر حبیب کاشانی مدیر‌عامل سابق پرسپولیس، را با خود همراه کرده بود، در یکی از هتل‌های پنج‌ستاره اسکان داشت و بعد از زیارت حرم امام‌رضا(ع) بلافاصله به تهران برگشت.

ادای نذر در حرم امام‌رضا(ع)

ستاره تیم ملی بلافاصله بعد از اسکان در هتل به حرم مطهر امام‌رضا(ع) رفت تا نذر خود را ادا کند. جهانبخش درباره نیت خود از این اقدام گفت: این لطف خداست و البته عنایت امام‌رضا(ع) که شامل حال من شد. من تلاش زیادی کردم و حالا هم بسیار خوش‌حالم که به این موفقیت رسیده‌ام و توانسته‌ام نام ایران را در بیرون از مرزها مطرح کنم. من از امام‌رضا(ع) در کارهایم خیلی کمک می‌گیرم و واقعا هم لطف و کرم ایشان همیشه شامل حالم شده است. زمانی که در لیگ هلند بازی می‌کردم، نذر کردم تا در پایان لیگ به مشهد بیایم. امیدوارم بازهم امام‌رضا(ع) به من لطف داشته باشند. واقعا وقتی یک زائری به مشهد می‌آید، حالش خوب می‌شود و من هم همین حس‌وحال را دارم. اینجا واقعا قطعه‌ای از بهشت است.

جهانبخش در حرم هم طرف‌دار داشت

ستاره تیم ملی که بلافاصله بعد از حضور در مشهد به حرم مطهر رفته بود، در این مکان مقدس هم موردتوجه قرار داشت و بارها به درخواست سلفی‌گرفتن مردم جواب مثبت داد. برخورد خوب و چهره مهربان جهانبخش در مواجهه با مردم، نکته‌ای بود که باعث شد تا این آقای‌گل فوتبال هلند علاوه‌بر زیارت، مدت زیادی از وقت خود را با مردم سپری کند.

همراهی برادران با جهانبخش

جهانبخش بی‌سر‌وصدا به مشهد آمد و سفر خود را رسانه‌ای نکرد، اما رئیس هیئت فوتبال استان که از طریق حبیب کاشانی پی به حضور جهانبخش در مشهد برده بود، در اولین فرصت خودش را به او رساند تا احساس‌تنهایی نکند! مهدی برادران تقریبا در تمام مدت با جهانبخش بود و بعد از زیارت حرم او را به نمایشگاه دستاوردهای آستان قدس که در پارکینگ‌یک است نیز برد تا زیارت علیرضا همراه با سیاحت هم باشد.

برگشت با تأخیر جهانبخش

علیرضا جهانبخش قرار بود طبق برنامه‌اش با پروازی که ساعت20 از مشهد به پرواز در‌می‌آمد، به تهران عزیمت کند؛ اما بارش شدید باران بهاری در مشهد باعث لغو پروازش شد تا جهانبخش ساعات بیشتری را در مشهد سپری کند. شدت باران در شهر آن‌قدر زیاد بود که تعجب جهانبخش را نیز برانگیخته بود. او بالاخره با پرواز ساعت23 مشهد را ترک کرد.

جهانبخش : از ابتدای  فصل برای رسیدن به آقای‌گلی  نذر کرده بودم

علیرضا جهانبخش بعد از پایان سفرش به مشهد، دیروز در تهران  در یک نشست خبری حضور پیدا کرد. این بازیکن ملی پوش درباره آقای‌گلی‌اش در لیگ هلند گفت: از ابتدای فصل هم هدف‌گذاری‌ام برای رسیدن به این موفقیت بود و برای رسیدن به آن نذر کرده بودم.او درباره تیم آینده‌اش و پیشنهادهایی که مطرح می‌شود، گفت: از وقتی که به ایران آمده‌ام، این سؤال را مرتب از من می‌پرسند و من هم توضیح داده‌ام که جواب دادن به این سؤال مشکل است. قطعا صحبت‌هایی برای فصل آینده من شده است، اما نمی‌خواهم عجله کنم. می‌خواهم انتخاب باطمأنینه‌ای داشته باشم تا نماینده خوبی برای فوتبال ایران باشم.جهانبخش درباره پیش‌بینی‌اش از جام‌جهانی نیز گفت: پیش‌بینی از شرایط ایران در جام‌جهانی سخت است. ما در گروهی که هستیم، جذابیت زیادی برای مردم دارد؛ اما در سخت‌ترین گروه  جام‌جهانی هستیم، ولی تلاش می‌کنیم بهترین نتایج را بگیریم و عملکرد خوب داشته باشیم که قطعا این باعث خوش‌حالی فوتبال ایران و مردم می‌شود. 

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی