• خانه
  • ورزشی
  • امیدوارم پدیده و مشکی‌پوشان مثل ابومسلم و پیام نشوند
کد خبر : 83097
/ 14:32

امیدوارم پدیده و مشکی‌پوشان مثل ابومسلم و پیام نشوند

از نیم فصل دوم و بعد از ماجرای کسر 6 امتیاز شرایط روحی تیم به هم ریخت

امیدوارم پدیده و مشکی‌پوشان مثل ابومسلم و پیام نشوند

به گزارش شهرآراآنلاین، کاپیتان تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: منتظر هستیم تا سرمربی جدید تیم معرفی شود. رضا ناصحی، بازیکن مشهدی تیم پدیده، که در این فصل نمایش خوبی را در خط دفاعی این تیم داشت، درباره لیگ هفدهم و جدایی مهاجری از این تیم اظهار کرد: ما ابتدای فصل گذشته خیلی خوب پیش رفتیم، اما از نیم‌فصل دوم و به‌ویژه بعد از کسر شش امتیاز شرایطمان به‌کلی به هم ریخت.

وی افزود: وقتی تیم از نظر روحی به هم ریخت و از نظر مالی هم بازیکنان با شرایط سختی روبه‌رو شدند، مسائل مدیریتی هم تمرکز تیم را در برخی هفته‌ها به‌هم ریخت و کار از دست کادر فنی هم خارج شد. ولی خدا‌را‌شکر آرامش به تیم ما بازگشت و مهاجری و همکارانش توانستند در شرایط سخت تیم را حفظ کنند. وی درباره وضعیت آینده پدیده نیز گفت: فعلا که بازیکنان در تعطیلات پایان‌فصل هستند. مدیران باشگاه نیز گویا درحال انتخاب سرمربی جدید تیم هستند.

ما هم منتظریم تا این انتخاب انجام شود. البته باید به مهاجری که در این سه فصل در تیم حضور داشت، خسته‌نباشید بگویم؛ چراکه او زحمت خودش را کشید. ناصحی اظهار کرد: با توجه به سقوط تیم مشکی‌پوشان، فصل آینده مشهد فقط یک نماینده در لیگ برتر خواهد داشت. امیدوارم در این شرایط آن‌هایی که مسئولیت دارند، بیشتر به فکر علاقه‌مندان به فوتبال در این شهر باشند و تیم پدیده را تنها نگذارند. متأسفانه ما در مشهد تجربه سقوط تیم‌های ابومسلم و پیام به دسته پایین‌تر را که درنهایت منجر به نابودی آن‌ها شد داریم و امیدوارم این سرنوشت تلخ را دوباره تجربه نکنیم. حالا نوبت آن است تا همه دست به دست هم بدهند و به‌خاطر جوانان این شهر و علاقه‌مندان به فوتبال، تیم پدیده را حمایت کنند.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی