کد خبر : 8893
/ 19:36

طنز/ گاز گرفتن هر کسی که قبض گازش را ندهد!

شهرآرا آنلاین: در شهرآرا می‌خوانیم که چون یک خانواده چهار نفری سوار قطار شده‌اند و پول پرداخت کرایه‌شان را نداشته‌اند، کنترل‌چی قطار همسر این فرد را به بیرون پرت کرده و ایشان فوت شده است!

طنز/ گاز گرفتن هر کسی که قبض گازش را ندهد!

 در همین راستا از مسئولان محترم درخواست می شود از این کنترل چی تقدیر و قدردانی به‌عمل آورند که این‌قدر در کارش جدی بوده است که به دلیل کرایه 6000تومانی یک نفر را از قطار به بیرون پرت کند!


پیام بازرگانی: طنز به مفهوم لوده‌بازی (یک چیزی تو مایه برنامه خنده بازار) نیست! «طنز تلخ»؛ نوعی طنز است که این‌بار ما برای پرداختن به یک حادثه تلخ در جامعه‌ خود از این نوع قلم بهره برده‌ایم؛ توجه شما را به ادامه طنز جلب می‌کنیم؛یکی از کارشناسان «کلپسه نیوزی» نیز با بیان اینکه همه ما باید از این کنترل‌چی قطار تهران-خوزستان الگوبرداری کنیم گفت: به عنوان مثال پیشنهادات زیر مطرح می‌گردد:


اگر فردی نتوانست قسط‌های وام مسکن خودش را به موقع پرداخت کند، به جای آنکه برویم و ضامنش را تحت فشار قرار دهیم، منزل این فرد را روی سرش خراب کنیم تا درسی باشد برای دیگران!


اگر کنترل‌چی دم در باغ‌وحش متوجه شد فردی بدون بلیت قصد وارد شدن به باغ وحش را دارد، بایستی او را بدهد شیرها بخورند! این‌طوری هم شیرها بعد از مدت‌ها چند کیلو گوشت درست و حسابی می‌خورند و هم دیگر کسی جرئت نمی کند بدون بلیت وارد باغ وحش شود!


اگر دانش‌آموزی تقلب کرد مراقب، برگه امتحانی را لوله کرده و در حلقوم ایشان فرو نماید!


اگر شهروندی پول قبض برقش را نداد به او برق وصل کنیم، اگر پول قبض گازش را نداد، او را گاز بگیریم، اگر پول قبض آبش را نداد ببریم او را به استخر و آبش بدهیم!


نویسنده: ارژنگ حاتمی

کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی