کد خبر : 82120

استقرار پلیس در پایانه مسافربری امام رضا(ع) اقدامی هوشمندانه است

فرمانده انتظامی مشهد مقدس:
فرمانده انتظامی مشهد مقدس گفت: استقرار ایستگاه پلیس در پایانه مسافربری امام رضا (ع) اقدامی هوشمندانه برای امنیت است.

به گزارش شهرآراآنلاین، سرهنگ اکبرآقا بیگی در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار کرد: در پایانه مسافربری امام رضا(ع) شاهد تردد بالای زائران و مسافران از سراسر کشور و حتی کشورهای هم‌جوار و همسایه هستیم که در این راستا امنیت آن از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.
وی افزود: در این راستا در نوروز امسال، کلانتری در پایانه مسافربری امام رضا (ع) مستقر شد که این اقدام یک نگاه هوشمندانه است به طوری که اولاً زائر با آرامش خاطر خوبی وارد شهر مشهد می‌شود و دوم اینکه پلیس به خوبی بر مسائل نظارت دارد.
فرمانده انتظامی مشهد مقدس گفت: باید توجه داشت که پایانه مسافربری مشهد مقدس همان‌گونه محل ورود و خروج زائران امام رضا(ع) است، محل تردد افراد مجرم نیز می‌باشد که باید در این راستا پلیس نظارت هوشمندانه‌ای داشته باشد که خوشبختانه در نوروز 97 بهترین بهار را داشتیم و هیچ ناامنی گزارش نشد.
آقا بیگی در ارتباط با ادامه استقرار ایستگاه پلیس در پایانه امام رضا(ع) بیان کرد: قطعاً به تناسب ایام و مناسبت‌هایی که در پیش داریم تمهیدات ویژه‌ای را نیز اتخاذ می‌کنیم و تمام تلاش و ما برقراری نظام و امنیت است و باید در پایان از مردم و همچنین سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری مشهد برای همکاری ویژه در این ایام تشکر و قدردانی کنیم.

 

 
  لینک
http://shahraraonline.ir/news/82120