• خانه
  • ورزشی
  • پایان رقابتهای بدمینتون جام رمضان خراسان رضوی در مشهد
کد خبر : 13564
/ 14:53

پایان رقابتهای بدمینتون جام رمضان خراسان رضوی در مشهد

شهرآراآنلاین: رییس هیأت بدمینتون خراسان رضوی گفت: رقابتهای جام رمضان با مشخص شدن تیم ها و نفرات برتر به پایان رسید.

پایان رقابتهای بدمینتون جام رمضان خراسان رضوی در مشهد

به گزارش گروه ورزش شهرآراآنلاین، رسول اکبری، رییس هیأت بدمینتون خراسان رضوی گفت: مسابقات بدمینتون جام رمضان آقایان خراسان رضوی که از هفته دوم این ماه مبارک در سالن شهید فخار مجموعه ورزشی سجاد مشهد آغاز شده بود، شب گذشته 16 مرداد ماه با مشخص شدن نفرات و تیم های برتر به اتمام رسید.

وی افزود: این رقابتها هر شب بعد از افطار از ساعت 21 در 4 رده سنی به صورت تیمی و انفرادی پیگیری میشد.

رییس هیأت بدمینتون خراسان رضوی ادامه داد: مسابقات بدمینتون جام رمضان در رده سنی بالای 40 سال به صورت دوبل و با شرکت 8 تیم برگزار شد که در پایان تیم متشکل از جلال رضوانی و محمد رضاپور به مقام نخست دست یافت، تیم مهدی امامیان و محسن نیکودل به مقام دوم رسيدند، تیم دوبل مجید زرچي و سعید گرگانی نیز مقام سوم این مسابقات را كسب کردند.

وی با بیان اینکه مسابقات رده سنی 30 تا 40 سال نیز به صورت دوبل و با شرکت 7 تیم برگزار شد عنوان کرد: در این رده سنی تیم دوبل حسین رضوی و احمد ناسوتی مقام اول، تیم مجید تعالی مقدم و سعید کاظمیان مقام دوم و تیم هادی تاشک و حسین ظریف مقام سوم این رقابتها را بدست آوردند.

اکبری به حضور 18 ورزشکار 20 تا 30 سال استان در رقابتهای بدمینتون جام رمضان در این رده سنی اشاره کرد و افزود: در این رده سنی که به صورت سینگل برگزار می شد جواد غریب، سعید بابیانی و محمدباقر شفاهی به ترتیب مقام های اول تا سوم را از آن خود کردند.

وی خاطر نشان کرد: مسابقات بدمینتون رده سنی زیر 20 سال نیز با حضور 20 ورزشکار برگزار شد که در پایان محمد امین علی اکبریان، سید محمد حسین وکیلی و محمد رضا قنبری به ترتیب به مقام های اول تا سوم دست یافتند.

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی