کد خبر : 16558
/ 13:27

رسیدگی به 656 پرونده در شورای حل اختلاف شهرداری مشهد

شهرآراآنلاین: مدیر امور حقوقی معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد از رسیدگی به 656 پرونده در شورای حل اختلاف شهرداری خبر داد.

رسیدگی به 656 پرونده در شورای حل اختلاف شهرداری مشهد

به گزارش گروه شهر شهرآراآنلاین، جعفر سروی با اشاره به رسیدگی به 105 فقره پرونده طی پنج روز کاری در شعبه 25 شورای حل اختلاف شهرداری مشهد گفت: این تعداد پرونده از دوازدهم تا هفدهم مردادماه سال جاری در شعبه 25 شورای حل اختلاف شهرداری مشهد مورد رسیدگی قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه در مرداد ماه سال جاری به 656 پرونده در این شورا رسیدگی شد، تصریح کرد: از این تعداد پرونده 491 مورد مربوط به سد معبر، 153 مورد آلودگی محیط‌زیست، سه مورد حقوقی، هشت مورد پسماند و یک مورد مربوط به فضای سبز بوده است.
مدیر امور حقوقی معاونت خدمات و محیط زیست شهری شهرداری مشهد ادامه داد: بیشترین آمار تخلفات در حوزه سد معبر و مربوط به مناطق 5 و 8 با 11 مورد و کمترین آن در منطقه 12 بوده که یک مورد گزارش شده است.
سروی خاطرنشان کرد: این تعداد پرونده مربوط به شکواییه‌های رسیدگی شده در 33 روز کاری بوده و گزارشات واصله و پرونده‌های که رسیدگی نشده به علت نرسیدن موعد وقت رسیدگی در این آمار محاسبه نشده است.

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی