کد خبر : 35005
/ 13:46

T-mobile اینترنت رایگان به افغانستان می‌دهد

شهرآراآنلاین: اپراتور آلمانی شبکه‌های تلفن همراه در راستای تغییرات جدید خود، شامل افزایش مقدار داده در قالب طرحی موسوم به Simple Choice، اینترنت رایگان در 7 کشور جدید ارائه می کند.

T-mobile اینترنت رایگان به افغانستان می‌دهد

به گزارش گروه فناوری اطلاعات شهرآراآنلاین، این شرکت طرح های خدمات جدید خود را معرفی کرده است.اهداف این شرکت، پایین آوردن قیمت ها برای افرادی که کمتر از 3 گیگا بایت از دیتای پر سرعت استفاده می کنند، بالابردن آن برای افرادی که بیش از 5 گیگا بایت از آن استفاده می‌کنند و تمدید قرارداد دیتای جهانی نامحدود خود در 7 کشور جدید و به خصوص، افغانستان است.معاون رییس شرکت  Mike Katz، می گوید: ما تعداد زیادی مردان و زنانی داریم که منتظر گسترش این سرویس‌ها و استفاده از طرح Simple Global هستند. بسیاری از مردم قادر خواهند بود تا بر روی گوشی های خود این سرویس را داشته باشند.

شرکت AT&T در حال حاضر 30 لار برای 120 مگابایت دیتا در افغانستان می گیرد.Verizon و Sprint نیز بسته های قابل توجهی برای این کشور ندارند. طرح جدید T-mobile همچنین شامل گوآم، هندوراس، ماکائو، اوگاندا، جزایر قناری و سن مارینو، در کنار 115 کشوری که قبلا تحت پوشش قرار داشتند، می شود.با T-mobile، استفاده از 2 گیگا بایت دیتا در ماه رایگان بوده و مکالمه ها به طور یکسان 20 سنت در دقیقه قیمت دارند.

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی