کد خبر : 40251
/ 13:09
شایعه قتل‌های زنجیره‌ای در کیش بی‌پایه و اساس است

کیش بالاترین سطح ضریب امنیت را دارد

شهرآراآنلاین: فرمانده انتظامی ویژه کیش، با تکذیب شایعات منتشره در فضای مجازی در خصوص حوادث جنایی در این جزیره گفت: این اخبار بی‌پایه و اساس بوده و از مردم می‌خواهیم به این شایعات توجهی نکنند.

کیش بالاترین سطح ضریب امنیت را دارد

به گزارش گروه اجتماع شهرآراآنلاین حسین دهکی در نشستی با خبرنگاران با بیان عملکردهای پلیس در این جزیره گفت: در سال جاری هیچ‌گونه پرونده‌ای در حوزه جرائم جنایی در کیش تشکیل نشده و منتشرکنندگان این‌گونه اخبار باید منتظر عواقب اقدام خود باشند.

وی ضمن دعوت مردم فهیم و خونگرم جزیره کیش به آرامش، و همکاری با پلیس و عدم توجه به این‌گونه شایعات، خاطرنشان کرد: پلیس جزیره کیش خود را ملزم و موظف می‌داند با اهتمام بیشتر این موضوع را رصد و پیگیری نماید و متعاقب آن با متهمان در فضای مجازی برابر قانون و با جدیت و قاطعیت برخورد می شود.
فرمانده انتظامی ویژه کیش به امنیت و آرامش جزیره کیش اشاره‌ای کرد و گفت: بر اساس بررسی‌های کارشناسی توسط مسئولان ناجا جزیره کیش بالاترین سطح ضریب احساس امنیت در کشور را داراست و انتشار این‌گونه اخبار به امنیت کیش خدشه‌ای وارد نخواهد کرد.

دهکی با برشمردن وظایف نیروی انتظامی اظهار داشت: اولین رسالت پلیس در جامعه این است که پناهگاهی محکم برای مردم ایجاد کند که در پناه آن شهروندان احساس آرامش و امنیت داشته باشند.
دهکی با بیان اینکه تامین امنیت و آرامش پایدار با مشارکت مردم و پلیس محقق خواهد شد، تصریح کرد: با کمک و همکاری بومیان جزیره می‌توان در حوزه‌های مختلف امنیت اجتماعی گام‌های موثری برداشت.

فرماندهی انتظامی ویژه کیش در پایان، فداکاری و روحیه ایثار را شاخص‌ترین ویژگی کارکنان نیروی انتظامی عنوان کرد و اظهار داشت: نیروی انتظامی برای تامین آرامش جامعه و مردم، از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نخواهد کرد.

منبع: فارس

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی