کد خبر : 41461
/ 08:14

خداحافظی یک بازیگر با کار اجرایی

سخنگوی شورای شهر کیش گفت: در جلسه شورای شهر استعفای رضا ایرانمنش رئیس شورای شهر کیش مورد تائید اعضای شورا قرار گرفت و وی از این سمت برکنار شد.

خداحافظی یک بازیگر با کار اجرایی

علی یونسی پور سخنگوی شورای شهر گفت: در جلسه چهارشنبه اعضای شورای شهر کیش پس از بحث و تبادل نظر اعضای شورای در خصوص استعفای رضا ایرانمنش رئیس شورای شهر تمامی اعضا با استعفای وی موافقت کردند و سید موسی حسینی عضو البدل به جمع اعضاء شورای شهر کیش پیوست.

سخنگوی شورای با اشاره به انتخابات برای شهردار کیش اظهار داشت: هفته آینده با رایزنی ها و بررسی هایی که انجام شده است شهردار کیش طی یک جلسه رسمی معرفی خواهد شد و در هفته بعد از آن نیز رئیس شورای شهر توسط اعضاء انتخاب می شود.

وی به واگذاری دفتر شورای شهر توسط سازمان منطقه آزاد کیش اشاره کرد و افزود: واگذاری این دفتر در هاله ای از ابهام است و هنوز دستور مونسان مدیرعامل منطقه آزاد کیش برای واگذاری دفتر به شورای شهر کیش انجام نشده است اما در حال حاضر همان مکان قبلی را داریم که فعلا از آن استفاده می کنیم.

رضا ایرانمنش لیسانس بازیگری و فوق لیسانس کارگردانی از دانشگاه تربیت مدرس تهران است که با فیلم سجاده آتش درسال 72 به سینما آمد و خیلی زود در سه فیلم جنگی دیگر بازی کرد اما در دهه اخیر کمتر در سینما و تلویزیون حضور داشته است.

منبع: مهر

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی