کد خبر : 42437
/ 11:07
دومین مرحله تمرین‌های پدیده آغاز شد؛

آماده‌سازی در دمای ٤٠درجه کیش

سرانجام تیم فوتبال پدیده، پس از چند روز تمرین در مشهد، اردوی آماده‌سازی خود را در جزیره کیش آغاز کرد تا اولین مراحل تمرین‌های جدی این تیم در آب‌وهوای بیش از ٤٠ درجه پشت سر گذاشته شود.

آماده‌سازی در دمای ٤٠درجه کیش

 به گزارش گروه ورزش شهرآراآنلاین، درحالی اردوی مشهدی‌ها در زمین شماره یک ورزشگاه المپیک کیش برگزار شد که در روز اول به غیر از توماس هسلر و بازیکن صربستانی، همه بازیکنان و کادر فنی در اردوی تیم حاضر بودند.

تمرین‌های تیم پدیده در کیش در ٣نوبت و در ساعت٦ صبح، ١٠:٣٠ صبح و ١٩ عصر برگزار می‌شود که در ساعت اول بازیکنان در کنار ساحل به تمرین‌های نرمشی می‌پردازند و در ساعت دوم تمرین‌های خود را در سالن بدن‌سازی مجهز کیش دنبال می‌کنند و درنهایت نیز عصرها در زمین چمن به انجام تمرین‌های تاکتیکی و بدن‌سازی می‌پردازند.

میلان یووانوویچ، مدافع تیم پدیده در گفتگویی کوتاه درباره پیوستنش به پدیده گفت: این تیم، شرایط خوبی داشت و پیشنهادی هم به ما داده شد و پس از بررسی و برگزاری جلساتی برای پیوستن به این تیم توافق کردیم. وی ادامه داد: در این یکی دو روزه‌ای که به کیش آمده‌ایم، شرایط بسیار خوبی داریم. هر چند هوا گرم است، اما دست از تلاش برنمی‌داریم.

مهاجم مشهدی تیم پدیده نیز درباره شرایط آمادگی تیمش گفت: تا به اینجای کار همه چیز روی برنامه بوده است و مشکل خاصی هم نداشتیم.

رضا عنایتی گفت: تمام تلاش بازیکنان این است که بتوانیم به‌عنوان بازیکنان تنها نماینده فوتبال استان در لیگ برتر، نتایج خوبی کسب کنیم و جایگاه مناسبی را به‌دست آوریم. وی ادامه داد: هوای اینجا در ابتدای ورودمان خیلی گرم بود، اما در این چند روز خوشبختانه شرایط بسیار بهتر شده است و کادر فنی نیز هر روز ٣جلسه تمرین را برنامه‌ریزی کرده است.

سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان درباره برگزاری این اردو گفت: تلاشمان این است که بتوانیم تمرین‌های خوبی را در کیش برگزار کنیم و در کنار آن نیز در برنامه‌ریزی که انجام دادیم، قصد داریم ٢بازی دوستانه را با تیم منتخب کیش برگزار کنیم.

علیرضا مرزبان ادامه داد: خوشبختانه در جزیره کیش از طرف مدیرعامل باشگاه بهترین امکانات فراهم شده است و شرایط خیلی خوبی داریم. محل اقامت ما هتل ٥ستاره‌ای است که از هر نظر امکانات خوبی برای بازیکنان ما فراهم کرده است و در کنار آن نیز شرایط مطلوب تمرینی داریم.

وی ادامه داد: ما در روز ٣ جلسه تمرین می‌کنیم و در این تمرین‌ها شرایط تیمی خود را از لحاظ مسائل مختلف از جمله آمادگی جسمانی محک می‌زنیم و ارزیابی می‌کنیم. در این اردو ٢بازیکن خارجی (مونته نگرویی ) هم در جزیره کیش به ما ملحق شدند و تمرین‌های خود را آغاز کردند و قرار است از دوشنبه نیز توماس هسلر و یک بازیکن خارجی دیگر به ایران بیایند و در جزیره کیش به ما بپیوندند.سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان افزود: خوشبختانه در کیش شرایط تمرینی خوبی داریم و تا پنج‌شنبه در این جزیره به تمرین می‌پردازیم و پس از آن اردوی خود را در مشهد دنبال خواهیم کرد و انشاءا... در مرحله بعدی اردوی خود را در کشور مجارستان برپا می‌کنیم.

مرزبان، درباره جذب بازیکنان جدید به پدیده خراسان هم خاطرنشان کرد: ٢جای خالی دیگر داریم که سعی می‌کنیم با جذب ٢بازیکن این جای خالی را پر کنیم.

مرزبان در پایان درباره جذب دروازه‌بان جدید به این تیم گفت: از نظر زمانی برای جذب دروازه‌بان تحت فشار هستیم، اما یک دروازه‌بان استرالیایی و دروازه‌بانانی از آسیا مدنظرمان هستند که درحال ارزیابی شرایط آن‌ها هستیم.

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی