کد خبر : 55878
/ 10:14
با همکاری سازمان نظام مهندسی صورت گرفت

افزایش نظارت در بازارهای شهرداری

مدیر عامل سازمان میادین میوه و تره بار و ساماندهی مشاغل شهری شهرداری مشهد از همکاری سازمان نظام مهندسی برای استفاده از نیروی متخصص و کارشناس با گرایش های کشاورزی جهت ارتقا سطح کیفی و تنوع محصولات در بازارهای میوه و تره بار شهرداری خبر داد.

افزایش نظارت در بازارهای شهرداری

به گزارش شهرآراآنلاین، احمد محبی عنوان کرد: این سازمان جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان اقدام به برون سپاری سیستم نظارت بازارهای میوه و تره بار شهرداری به بخش خصوصی نموده است.

 

وی در ادامه افزود: همکاری سازمان نظام مهندسی جهت جذب نیروی های ناظر مقیم و فارغ التحصیل با گرایش های مهندسی کشاورزی در بازارهای شهرداری جهت افزایش نظارت بر نرخ گذاری و فاکتورهای ارائه شده به شهروندان ، کیفیت محصولات، پاسخ گویی به انتقادات و پیشنهادات شهروندان، بررسی تائیدیه های سلامت و  بهداشت پرسنل بازار، رسیدگی به نظافت و آراستگی بازار و .... صورت می پذیرد.

 

محبی در خاتمه با اشاره به افزایش خدمات دربازارهای میوه و تره بار شهرداری خاطرنشان کرد: در حال حاضر بالغ بر 16 بازار میوه و تره بار شهرداری در سطح شهر فعال می باشد که حضور ناظر مقیم در این بازارها، همزمان با آغاز فعالیت بازار تا ساعات پایانی به صورت تمام وقت بوده و این درحالی است که علاوه بر رصد کیفیت و کمیت میوه و تره باربازار  نسبت به پاسخگویی شکایات حضوری مشتریان اقدام می نمایند.
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی