• خانه
  • خبرهای سایت
  • اعدام "شیخ نمر" بیانگر استیصال آل‌سعود در منطقه است
کد خبر : 61954
/ 12:16
بروجردی:

اعدام "شیخ نمر" بیانگر استیصال آل‌سعود در منطقه است

رئیس کمیسیون امنیت ملی اعدام شیخ نمر توسط آل سعود را بیانگر شکست این کشور در منطقه دانست.

اعدام

"علاءالدین بروجردی" رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در واکنش به اعدام شیخ نمر توسط عربستان سعودی اظهار کرد: این یک جنایت در حق علما و جهان اسلام است.
نماینده بروجرد با بیان اینکه همیشه در تمامی کشورها روحانیون و علما از حرمت ویژه‌ای برخوردار بوده‌اند، بیان داشت: دولت‌ها هیچگاه به دلیل علاقه خاص جامعه و افکار عمومی خود نسبت به روحانیون دست به چنین جنایت‌هایی نمی‌زنند.
وی در ادامه تاکید کرد: این جنایت آل‌سعود در حق روحانی مجاهد شهید شیخ نمر به شدت محکوم است و بدون تردید عواقب سختی از عکس‌العمل شدید مردم به این حرکت در انتظار آل‌سعود خواهد بود. 
بروجردی تصریح کرد: اعدام شیخ نمر توسط آل سعود با توجه به صدور بیانیه‌های حمایتی مردم کشورهای مختلف از این مجاهد، تنها بیانگر استیصال و شکست این کشور در عرصه‌های مختلف منطقه است.
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ادامه داد: اکنون عربستان سعودی خشم و عصبانیت خود را در یک چنین کار نابخردانه‌ای ظهور و بروز داده است لذا انتظار داریم مجامع بین‌المللی و سازمان ملل این جنایت را محکوم کرده و با آن برخورد کند.
نماینده بروجرد خاطرنشان کرد: مطمئنا آمریکا نیز به دلیل حمایت افسارگسیخته و همه‌جانبه خود از عربستان سعودی به ویژه در کشتار وحشیانه هزاران نفر از مردم بیگناه یمن شریک است و باید محکوم شود.
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی