کد خبر : 63312
/ 08:16
ندای استکبار‌ستیزی، فردا در راهپیمایی ٢٢بهمن طنین‌انداز می‌شود

ساعت ٩ صبح میدان ١۵ خرداد

امیرعلی قاسمی‌مقدم- هم‌زمان با سی‌وهفتمین فجر انقلاب اسلامی، مردم همیشه‌درصحنه مشهد مقدس، فردا با حضور گسترده در راهپیمایی یوم‌ا... ٢٢بهمن، ضمن بیعت مجدد با آرمان های امام و رهبری، برگ زرینی دیگری بر دفتر افتخارات انقلاب اسلامی رقم خواهند زد.

ساعت ٩ صبح میدان ١۵ خرداد

به گزارش خبرنگار شهرآرا، مشهدی ها همانند مردم دیگر شهرهای کشورمان فردا به صحنه می آیند تا نشان دهند خواب های شوم دشمنان برای ملت ایران هیچ گاه تعبیر نخواهد شد. 

بنابر این گزارش، مراسم راهپیمایی ٢٢ بهمن امسال در کلانشهر مشهد، از ساعت ٩ صبح فردا در میدان ١۵ خرداد مشهد با قرائت قرآن کریم آغاز و راهپیمایان مسیر خیابان امام رضا(ع) را تا حرم مطهر رضوی طی می کنند.

بخش پایانی این مراسم هم در صورت مساعد بودن شرایط جوی در صحن جامع رضوی و در غیر این صورت در رواق امام خمینی(ره) حرم مطهر امام رضا(ع) با سخنرانی حجت الاسلام رئیسی دادستان کل کشور و سید عبدالحمید الحوثی از علما و انقلابیون کشور یمن برگزار می شود.

از همین رو شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان خراسان‌رضوی روز گذشته با صدور اطلاعیه‌ای، از مردم خداجو و مؤمن مشهد مقدس برای شرکت در مراسم راهپیمایی یوم‌ا... ٢٢بهمن دعوت کرد.در این اطلاعیه آمده است: اینک که تمام جهانیان چشم به انقلاب اسلامی دوخته‌اند تا راهپیمایی یوم‌ا... ٢٢بهمن را نظاره‌گر باشند و دشمنان انقلاب هم با ایجاد اختلاف بین نامزدهای فاقد شرایط و بهانه‌کردن دخالت ایران در بیداری ملت‌های اسلامی می‌خواهند انتخابات هفتم اسفندماه را خدشه‌دار کنند، می‌طلبد که به‌منظور ایجاد نشاط در بین دوست‌داران انقلاب اسلامی و خنثی‌کردن توطئه‌های دشمنان برای حاکمیت ا... و برای سی‌وهفتمین بار پیوند با آرمان‌های بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام‌خمینی(ره) و بیعت با ولی‌امرمسلمین جهان حضرت آیت‌ا... خامنه‌ای و میثاق دوباره با خون شهدا و حمایت از مردم مظلوم کشورهای اسلامی راهپیمایی ٢٢بهمن امسال را پرشورتر از هر سال برگزار می‌کنیم. 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی