• خانه
  • خبرهای سایت
  • انتقام خواهیم گرفت
کد خبر : 74989
/ 23:09
سرلشکر سلیمانی در واکنش به جنایت اخیر داعشی‌ها:

انتقام خواهیم گرفت

برخی از مقامات ارشد کشوری، در پی به شهادت رسیدن مدافع حریم اهل‌بیت(ع)، محسن حججی، به دست گروه تکفیری داعش، واکنش نشان دادند و، با انتشار پیام‌هایی، این حادثه را محکوم کردند.

انتقام خواهیم گرفت

شهرآرا آنلاین / سرلشکر قاسم سلیمانی، فرمانده نیروی قدس سپاه، با انتشار پیامی به همین مناسبت، تصریح کرد: «پس از شکست‌های پی‌درپی گروه‌های تکفیری-وهابی وابسته به استکبار جهانی در برابر رزمندگان اسلام در جبهه‌های مختلف، گروه تروریستی داعش مرتکب جنایتی فجیع و غیرانسانی شد در هیچ قاعده و قانون اسلامی و حتی انسانی‌ای نمی‌گنجد. مردم دلاور و امت حزب‌ا...، خصوصاً خانوادۀ شهید محسن حججی، مطمئن باشند که فرزندان دلیرشان انتقام این اقدام ددمنشانه را با تصمیمی قاطع، که همانا ریشه‌کن کردن شجرۀ خبیثۀ وهابیت و تروریسم از جهان اسلام است، خواهند گرفت.». 

وی افزود: «این نوع جنایت‌ها، که تاکنون هزاران مورد آن به همین شکل در عراق و سوریه ضد امت مسلمان اعم از شیعه و سنی به وقوع پیوسته است، تنها نتیجه‌ای که در بر خواهد داشت اتحاد و آگاهی بیشتر عالم اسلامی نسبت به هویت و خباثت این خوارج زمان است و ما را در پاک کردن سرزمین اسلامی از لوث وجود آنان مصمم‌تر و قدرتمندتر خواهد نمود. به حلقوم بریدۀ این شهید عزیز راه اباعبدا...(ع) سوگند یاد می‌کنیم که از تعقیب این شجرۀ ملعونه و نابودی این غدۀ خطرناک تا آخرین نفرشان از پای نخواهیم نشست.». عبدالرضا رحمانی فضلی، وزیر کشور، هم در پیامی تأکید کرد: «خون پاک و مطهر این شهید و سایر شهیدان سرافراز دفاع از کیان و حریم عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران گواهی صادق و گویا بر تدابیر خردمندانۀ مقام معظم رهبری و هوشمندی همۀ مسئولان نظام بر دفع شر و فتنۀ فاسقان به منظور افزایش امنیت و رفاه و آسایش همۀ مردم ایران بدون هیچ تبعیضی است.». علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی، نیز طی پیامی اظهار داشت: «شهادت رزمندۀ سرافراز مدافع حرم، محسن حججی، به دست نیروهای تکفیری داعش، بار دیگر، خوی وحشیگری این ددمنشان را به تصویر کشید.». همسر شهید محسن حججی هم اعلام کرد: «همسرم رفت که بگوید امام‌خامنه‌ای تنها نیست. رفت که بگوید هنوز هم مردان خدایی هستند. اگر کسی خواست اشکی برای همسرم بریزد، به اشکش هدف بدهد. برای حضرت زینب(س) و امام‌حسین(ع) گریه کند.».

 

اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی