• خانه
کد خبر : 76238
/ 18:34

انحلال سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی تکذیب شد

نائب رئیس اول هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی گفت: انتشار اخبار برخی رسانه ها مبنی بر اینکه این سازمان به دنبال استعفای رئیس آن در آستانه انحلال قرار گرفته، کذب است.

انحلال سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی تکذیب شد

به گزارش شهرآرا آنلاین به نقل از ایرنا، امروز پایگاه خبری قدس آنلاین وابسته به موسسه فرهنگی قدس خبری را با عنوان 'سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی در آستانه انحلال' منتشر کرد.
سیدمجید مزینانی، سه شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی 35 هزار عضو دارد و دومین سازمان بزرگ نظام مهندسی ساختمان کشور بعد از تهران به لحاظ تعداد اعضاست.
وی بیان کرد: اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان با حکم وزیر راه و شهرسازی به مدت سه سال انتخاب می شوند که از بین خود فردی را به عنوان رئیس هیات مدیره و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان برمی گزینند.
وی اظهار کرد: 'حسین کامران دیزبانی' با انتخاب اعضای این هیات مدیره چند ماه قبل به عنوان رئیس هیات مدیره و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی انتخاب شد و تاکنون مشغول به فعالیت بوده است.
نائب رئیس اول هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی گفت: وی در 2 نامه به فاصله 2 هفته گذشته استعفای خود را از ریاست سازمان و همچنین عضویت در هیات مدیره به علت داشتن مشکلات جسمی اعلام کرد.
مزینانی اظهار کرد: هیات مدیره با نامه استعفای اول وی مخالفت کرد اما آقای کامران در نامه دوم اصرار کرد که دیگر قادر به انجام وظیفه در پست ریاست سازمان و عضویت هیات مدیره نیست لذا استعفای وی از ریاست سازمان بنا به اصرار وی از سوی اعضای هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی پذیرفته شد.
وی افزود: استعفای از هیات مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی باید از سوی وزیر راه و شهرسازی پذیرفته شود و این هیات مدیره اختیار قانونی در این زمینه ندارد.
نائب رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی گفت: استعفای ریاست سازمان به هیچ وجه این سازمان را به انحلال نمی کشاند اما متاسفانه افرادی هستند که از این گونه رخدادها بهره برداری نادرست می کنند.
وی افزود: رسانه نباید با سازمان نظام مهندسی ساختمان با مجموعه بزرگ مهندسین زیر پوشش خود چنین برخوردی داشته باشد، بلکه باید قبل از انتشار هر مطلبی با قدری تامل، مساله را از طریق اعضای هیات مدیره سازمان پیگیری کند، درج این گونه مطالب فقط از سوی افراد کج اندیش و فرصت طلب انجام می شود و هیچ گونه وجاهتی ندارد.

 
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی