کد خبر : 82525
/ 10:54

این گروه‌های تلگرامی مشکل‌زا

بعد از بررسی‌های بسیار به مواردی رسیدیم که نشان می‌دهد گروه‌های تلگرامی مخصوصا از نوع خانوادگی‌اش اصلا خوب نیستند؛ زیرا این روزها بسیاری از دعواهای خانوادگی زیر سر همین گروه‌های خانوادگی است که با کارکردهای نادرست خودشان کانون گرم خانواده‌ها را به سمت ولرم شدن پیش می‌برند.

این گروه‌های تلگرامی مشکل‌زا

ارژنگ حاتمی- روزنامه «هفت‌ صبح» در یکی از تیترهای خود نوشت: «زمزمه‌ها درباره یک طرح در مجلس: آیا قرار است مدیران گروه‌ها و کانال‌های تلگرامی مجرم شناخته شوند؟» در همین راستا و بعد از بررسی‌های بسیار به مواردی رسیدیم که نشان می‌دهد گروه‌های تلگرامی مخصوصا از نوع خانوادگی‌اش اصلا خوب نیستند؛ زیرا این روزها بسیاری از دعواهای خانوادگی زیر سر همین گروه‌های خانوادگی است که با کارکردهای نادرست خودشان کانون گرم خانواده‌ها را به سمت ولرم شدن پیش می‌برند.
یک- در یکی از موارد، مادرشوهری عکسی از دست‌پختش منتشر کرده بود و عروسی یادش رفته بود زیر آن از این علامت‌های لایک بگذارد که باعث دلخوری شد. یک بار هم طرف علامت لایک گذاشته بود که به دلیل آشنا نبودن مادرشوهر با مفهوم لایک، باز هم باعث دلخوری شد. یک بار هم به جای عروس، داماد زیر عکس غذای مادرش از دست‌پخت وی تعریف کرد که باز هم دلخوری پیش آمد، البته این بار از نوع زن‌‌و‌‌شوهری و «برو خونه مامانت غذا بخور»!
دو- کافی است در یک خانواده، فقط یک نفر خودشیرین وجود داشته باشد که به هر مناسبتی همسرش را غافل‌گیر کند، او نیز عکس گل‌ها و کادوهایی را که گرفته است در گروه‌های خانوادگی منتشر کند و با این حرکات شنیع خود سطح توقعات دیگر خانم های گروه را بالا ببرد و توقع داشته باشند از روز تولدشان گرفته تا روز میراث فرهنگی با گرفتن هدایایی غافل‌گیر شوند.
سه- ما یک اشتباهی کردیم که وقتی در طرقبه یک بستنی خوردیم عکسی در گروه خانوادگی‌مان منتشر کردیم. بعد از آن، راه باز شد که دیگر اقوام عکس‌هایشان را از برج ایفل و موزه لوور فرانسه و ... منتشر کنند. در ادامه عکس‌های فلافل‌خوری‌مان را شیفت‌دلیت کردیم که دیگر هوس چنین کاری نکنیم هر‌چند دیگر دیر شده بود و کانون خانواده از ولرم بودن به سمت سرد شدن پیش رفته بود.
در پایان امیدواریم همه مدیران گروه‌های تلگرامی به دلایل فوق متخلف شناخته شوند و همه این گروه‌ها حذف گردند.
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی