کد خبر : 83168
/ 16:12

۶۰۰ نفر سهم استان خراسان رضوی در آزمون استخدامی

معاون توسعه مدیریت وسرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت: براساس اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای آزمون، از مجموع افراد جدب شده تعداد ۶۰۱ نفر در دستگاه های اجرایی استان خراسان رضوی خواهند بود.

۶۰۰ نفر سهم استان خراسان رضوی در آزمون استخدامی

فلاح- شهرآراآنلاین، کوکب موسوی عنوان کرد: پنجمین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور، برای جذب ۱۸۲۰۷ نفر در آموزش و پرورش و 9 دستگاه اجرایی برگزار می گردد.
وی با اشاره به اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای آزمون اسنخدامی، خاطرنشان کرد: از مجموع افراد جدب شده تعداد ۶۰۱ نفر در دستگاه های اجرایی استان خراسان رضوی خواهند بود که از این تعداد ۵۷۸ نفر در آموزش‌وپرورش استان و ۲۳ نفر در ۴ دستگاه محیط‌ زیست، دامپزشکی، راه وشهرسازی، و اوقاف استان خراسان رضوی جذب خواهند شد.
وی وجه تمایز این آزمون نسبت به آزمون‌های قبلی را درج شدن واژه "با اولویت بومی"  به جای "صرفا بومی" دانست و گفت: این واژه قبلا برای برخی کد رشته ها درج می گردید و پس از این در نیازهای استخدامی دستگاه‌های ملی،  بومی بودن مطرح نیست.
گفتنی است متقاضیان شرکت دراین آزمون از تاریخ ۱۳۹۷/۲/۲۳لغایت ۱۳۹۷/۲/۳۱ با مراجعه به سامانه سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی  www.sanjesh.org می توانند ثبت نام کنند.
کلیدواژه ها
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی