کد خبر : 83217
/ 13:00
گزارش اینستاگرامی شهردار مشهد از "مدرسه طبیعت"؛

پیشنهاد شهردار مشهد به شهروندان برای بازدید از "مدرسه طبیعت"

فضای خوبی بود، البته مدرسه طبیعت، پدر و مادرها هر زمان مایل باشند بچه‌ها را می‌آوردند و می‌برند. هنوز هیچ یک از دستگاه‌ها این نوع مدارس را به رسمیت نشناخته‌اند با اینکه حدود 80 مدرسه در کشور از این نوع وجود دارد.

پیشنهاد شهردار مشهد به شهروندان برای بازدید از

به گزارش شهرآراآنلاین،شهردار مشهد در پست جدید اینستاگرامی خود از بازدیدی که از "مدرسه طبیعت " داشته گزارشی ارائه داده و به شهروندان مشهدی نیز پیشنهاد داده که از این مدرسه بازدید کنند.

تقی‌زاده خامسی در این گزارش اینستاگرامی آورده است:

"امروز اول وقت بازدیدی داشتم از «مدرسه طبیعت». این مدارس را در باغ‌هایی که دست نخورده است، احداث می‌کنند تا بچه‌ها بتوانند طبیعت را لمس کنند و در این دنیایی کاملا غیرطبیعی در این فضا هرچه می‌خواهند انجام دهند؛ خاک بازی، آب بازی، طناب بازی لمس حیوانات اهلی و ..."

وی افزوده است: فضای خوبی بود، البته مدرسه طبیعت، پدر و مادرها هر زمان مایل باشند بچه‌ها را می‌آوردند و می‌برند. هنوز هیچ یک از دستگاه‌ها این نوع مدارس را به رسمیت نشناخته‌اند با اینکه حدود 80 مدرسه در کشور از این نوع وجود دارد.

وی اضافه کرده است: با نگاه اول می‌توان گفت دوران کودکی تنها دورانی است که خاطراتش هیچ وقت فراموش نمی‌شود و این لطافت‌ها می‌تواند در این دوران وانفسای سند محیط زیست در زندگی آینده کودکان نقش جدی داشته باشد. پیشنهاد می‌کنم شهروندان عزیز سری به این مدارس بزنند.

 
اشتراک گذاری
نظــر شـــما
نـــام پســت الکترونیــکی تصویـر امنـیتی